SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dostane Tutaj Odpowiedz? %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21946
Potem jest tylko crash systemu potrafisz sobie to wyobrazic https://www.sfd.pl/buziaki/7.gif 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
marki, badania robilem ostatnio (gdzies na sfd) w okresie testa250 +peptydy i wszystko wyszlo w miare ok z tym ze poziomu testa nie robilem bo po co wiadomo,ze bedzie wysoko

co do skutecznosci peptydow to za ta cene sa naprawde super , warto dorzucic cokolwiek, ja orali nie jem bo mi watroba siada,ale warto dac cos

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 907
chudzina dopiero po 30stce zaczal sie zastanawiac na forum sfd co bedzie za jakis czas bo leci nontoper na soczQ takze saleta ma jeszcze czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
przegibon, mysle ,ze to kwestia jak dlugo bylo sie na "test4life"

bo majac 20lat,jakis koksik powie sobie czytalem na sfd o test4life i tez tak chce ,a po 6miechach mu sie odechce wiec wtedy pct spokojnie, nawet jesli ktos ogarnie 3 lata ON to warto sie odblokowac , ale jesli to kwestia 15-20lat bedac na testo to juz raczej nie bedzie czego odblokowywac

warto IMO dlatego wrzucac cyklicznie sermy i hcg

chudy chyba jeszcze nie przeskoczyl 30tki

ale Jego zdanie moze byc ciekawe bo On przeczytal o hrt wiele artow i zna sie lepiej ode mnie na rzeczy

Zmieniony przez - jordanwlkp w dniu 2010-10-16 21:14:05

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 907
A wiecie jak jest najczesciej ci co sie znaja to robia sobie sami najwieksza krzywde. Dzieci od mety odwodzą a sami napjerdalaja cykle ala andreas "mendzer"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
najczesciej jest tak ,ze kto siedzi w temacie dlugo to wie co i ile na niego dziala, najczesciej jest to test plus inny anabolik,natomiast dzieciaki startujacy z saa maja pstro w glowie i chca nayebac srodkow i skoczyc z 30 na 50cm po jednym cyklu

DreamChaser

...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 907
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
wiec,to tylko pokazuje glupote bioracego ...ale koniec tego srania bo to nie temat o tym czy warto czy nie bo ja swoje lata mam i tyle. chce porady ale jak to na sfd wiecej pyerdolenia o doopie maryni niz na temat.

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
hwd po co zasmiecasz fajny temat takimi opowiesciami z krypty odpowiadac na pytania baardzo ciekawy temat aczkolwiek nie bede bral peptydow bo nie jestem jakos przekonany cholera ale kusi bo oFF jest BEEEEE
jordi przekonaj mnie

Zmieniony przez - MACIEJA21 w dniu 2010-10-16 21:56:05

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
Macieja,nie przekonuje do zazywania nikogo bo to nie o to chcodzi...poczytaj i sie zastanow.

off jest chooyowy ale trzeba je robic
no chyba,ze juz stary kon jestes jak ja i masz dzieci itd wtedy mozna sie gleboko zstanowic nad hrt

DreamChaser

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta

Następny temat

Konkretny cykl...

WHEY premium