SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doping insuliną

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 740 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9583
Witajcie. Z góry zaznaczę że nie zamierzam stosować dopingu, jednak interesuje mnie pewna kwestia. Na wikipedii wyczytałem że insulina jest używana często jako środek dopingujący u kulturystów. Wiem również z pewnej wypowiedzi dietetyka z kanału zapytaj trenera na youtube że dominowanie insuliny hamuje hormon wzrostu i powoduje spadek testosteronu i dzieje się to wszystko na rzecz kortyzolu. Więc gdzie tu sens?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
kortyzol jest zredukowany przez saa ,testosteron utrzymujesz na wysokim poziomie podajac go z zwenątrz , co do gh nie wiem ale jego najwieksza aktywnosc jest w nocy a na noc insy sie nie podaje ,gh napewno tez nie obniza jakos mocno
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przejscie anapo.prop.tren.oma

Następny temat

Cykl na czysta mase, tren/prop? bold/deka/tesc? tesc/npp ?

WHEY premium