SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

insulina

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 422
A moze bysmy porozmawiali o insulinie ,widze ze tu na tym forum jest to temat tabu omijacie go ,piszecie ze jest zła lepiej tego nie brac,ale duzo kulturystów jej używa z tego co wiem nawet wielu.A wiec proponuje wymienić sie doswiadczeniami ,jakie efekty itd.Co wy na to????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie, że wiedziałem co mi groziło. Ale dawało nieźle! Teraz musze sie z***iście pilnować. Insuline miałem bardzo dobrą. To wszystko zależy od organizmu. Hipoglikemia może wystapić już po kilku dawkach!!!!!!!!!!!!!!!!!
To naprawde nie jest warte tego grzechu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Raczej malo kto to na sfd bral..bo jak to brac to i hgh a w to raczej 99% z nas sie nie bawi

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
W insulinę nikt się tu nie bawi, bo to jest stuff dla zawodowców i tak jak ziki napisał do HGH. Insulina jest bardzo niebezpieczna jest jednym z najsilniejszych hormonów - łatwo o hiperglikemię, drgawki, śmierć, więc jak za dużo wstrzykniesz albo jak jesteś diabetykiem i nie wstrzykniesz to też robisz się zimny. O insulinie nie piszemy z tego względu, że zaraz ktoś by podpatrzył i zaczął igrać ze śmiercią - tak samo nie piszemy o DNP!!!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
rozmawialem wczoraj na gg z jedna osob z forum i opowiedziala mi troche o insulinie , ja bardzo chetnie bym z kims pogadam o tym srodku

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 422
młody podaj numer gg to pogadamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34
trzeba z tym uwazac bo jest bardzo niebezpieczne!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 909
no wlasie porozmawialbym o insulinie a SAA ale malo kto sie na tym tu zna policzylbym na pacach jedej reki! a tak musze testowac nie ktore rzeczy na sobie i po doswiadczeniu dopiero zdobywam wiedze hehe

Hard Core

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Zao nie swiruj cukrzyku, zrobiles juz ten swoj cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 909
heheh czesc lifter jeszcze nie ale na poczatku kwietnia zaczynam:Pnarazie abieram dokonca fundusze i towar pozdrawiam jeszcze pewnie bede mial zapytania do ciebei to sie odezwe

Hard Core

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 422
rzeczywiscie o braniu insuliny z koksami to tu nikt raczej nic nie wie,a ci co wiedza słono sobie za to liczą a wiec moze ja zaczne stosowałem insuline humulin r razem z deka ,testosteronem prolngatum i mietkiem w cyklu 8 tygodniowym i efekty były za****ste,niezłe pompowanie i cała reszta,masa tez niezle szła,ale wracajac do insuliny humulin zażywa sie ją 10 minut po treningu a po nastepnych 10 minutach wypija sie glukoze.Sądze ze stosowanie insuliny z odrobiną rozsądku moze przyniesc naprawde niezłe efekty.macie jakies doswiadczenia z tym srodkiem ??bardzo chetnie poczytam i darujcie sobie posty typu to niebezpieczne mozna sie przekrecic itd ,itp przeciez to jest forum dla koksiarzy a nie dla grzecznych dzieci!!pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8469
Slaw76 to forum dla koksiarzy ale grasuje tutaj także banda zapalonych małolatów którzy zrobią wszystko (czyli wszystko wezmą) żeby tylko być wielkim, a to oznacza że jak zaczniemy tutaj pisać o insulinie i dawkach jej stosowania to napewno nie jeden młody łepek tego spróbuje. I napewno mu to nie pomoże

Jesteś Wielki jeśli potrafisz wykorzystać swój potencjał!!

Adamos

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl HELP

Następny temat

Wasze zdanie na temat WINSTROL'u...

WHEY premium