SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doping i cykl - pomóżcie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
Witam. Zwracam sie z mała prośbą do was jako w sumie specjalistów.
Wracam na siłke po rocznej przerwie spowodowanej urazem biodra.
Chciałbym wrzucić jakieś sterydziki na rozruszanie sie na siłce. Diete już trzymam ponad 3 miesiące i uważam że czas najwyższy wrócić na siłownie.

Kilka słów o mnie ---->
LAT: 20
WAGA:110
WZROST: 190 cm
STAŻ NA SIŁOWNI : 1rok + przerwa( trening w domu na drążku)
SPORT: przed urazem pływalnia i rowerek, teraz znowu wracam na rower, ale chwilowo głównie sporty łóżkowe zdrówko dopisuje

Nie ładowałem wcześniej nic i prosiłbym o rade tak dla początkujacego. Mase już mam ładna i teraz wypadałoby wyrzeźbić troche przed wakacjami.

Z góry dzieki za pomoc i rady, czekam na jakąś odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
a moze tak pocwiczyc "na sucho" teraz po takiej przerwie?

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
jak trzymałes diete to teraz cwicz na diecie roztrenuj sie dobrze walnij suple i bedzie szło a potem koks
wiemy ze lato blisko nie ma czasu ale tak to jest juz......

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
hehe no teraz w piątek ide sie rozćwiczyć, ale wczoraj naciągnąłem bica :-/
ale i tak mam zamiar coś przed wakacjami załadować. co byście polecili tak na początek :D na wakacje musze dobrze wyglądać, potem zresztą też z kumplem gadałem i coś mówił żebym spróbował winko z teśćiem albo jakis prohormonik :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hamowanie wzrostu z użyciem propionatu testosteronu.

Następny temat

Pytanie o efedryne i podobne

WHEY premium