SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hamowanie wzrostu z użyciem propionatu testosteronu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 131
Witam,

moje pytanie jest dosyć nietypowe.
Otóz odkąd pamietam zawsze byłem b. wysoki, w ciągu jednego roku urosłem aż 35 cm, co dało mi 191 wzrostu. Po tym "skoku" myślałem że na tem sie zakończy mój wzrost do góry, ale kilka dni temu zmierzyłem sie i wyszło na to że nadale rosne (194 obecnie mam). Strasznie nie lubie swojego wzrostu i chciałbym ostatecznie go zahamować, gdzies tam zasłyszałem że w celu zahamowania wzrostu stosuje sie iniekcje testosteronu. Myślałem nad propem w jakiejś umiarkowanej dawce, ale nie jestem pewien jakie dawki sie stosuje w tego typu przypadkach: mniejsze czy większe ?
Oczywiscie zadbałbym o odblok, ale chciałbym wiedzieć co o tym sądza specjaliści bądź osoby które miały podobną terapie.

P.S

Prosze tylko bez komentarzy typu "chciałbym byc na twoim miejscu", "ciesz sie z wzrostu" - takim postom dziękuje. Rzecz w tym że nei umiem sie cieszyć z tego że bede miał 2 metry i bede wyglądał jak wypuszczony z zoo, takze zrozumcie i pomóżcie

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 90

Wzrost: 194

Obwód klatki: -

Obwód ramienia: -

Obwód talii: -

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Staż na siłowni: -

Ilość spożywanego białka: 2/2,2

Ilość spożywanych węglowodanów: 5

Ilość spożywanych tłuszczów: 2

Opis przebytych cykli sterydowych: nie było

Trening: obecnie HST

Cel cyklu: zahamowanie wzrostu - wiem wiem śmiesznie brzmi.


Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: nie było jeszcze żadnego

Poziom BF%: 10

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): ektomorfik

Stan zdrowia: dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: brak

PPM podstawowa przemiana materii: szybka

Wyciskanie leżąc (MAX): -

Martwy ciąg (MAX): -

Przysiad (MAX): -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 714 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15469
ziomek , a co chcesz miec 170cm i wygladac jak kulka ?
tez tak mialem wazylem 65kg i mialem 187cm i mowilem sobie aa chcialbym byc nizszy lepiej by masa szla i lepiej by to wygladalo bardziej estetycznie ,teraz masa naszla i jest git .
Nie jeden koles oddalby 3 cm z lapy zeby dostac 2 cm wysokosci.
Po prostu zmasuj sie troche ,wyrwij jakas fajna siatkareczke i bedzie git ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
a tam doopa. w wieku 18lat koksiłem to jeszcze urosłem ok 8cm

cwiczysz i nie mierzysz bica? no nie wierze

cwicz żyj sobie normalnie dalej nic tu testem nie zwojujesz.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 131
o lol, mi zawsze sie wydawalo ze stosowanie dopingu powoduje zamykanie nasad kosci co skutkuje zahamowaniem wzrostu, a teraz sie dowiaduje ze mozna jeszczeod tego urosnac :/

edit:
IMO zeby zahamowac wzrost potrzebna jest konketna dawka propa, bo przeczytalem w ktoryms temacie ze wlasnie male dawki moga powodowac rozrost kosci dlugich. Jak to z tym jest? dajcie jakies rady.

A wymiaru lapy nie podaje, bo niejeden sezonowiec ma wieksza ode mnie

Zmieniony przez - wódzszczot w dniu 2009-03-17 18:28:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
Nie sadze aby ktokolwiek moglby Ci pomoc, bylo juz dosyc sporo ostatnimi czasy postow tego typu co Twoj. Najlepiej byłoby pojsc do lekarza, no ale znajac nasze realia wezmie kase i Cie pogoni mowiac ze nie da rady nic zrobic.

Proboj martwych ciagow i przysiadow z duzymi ciezarami.. Potrafią wbic, mogłoby to pomoc

Zmieniony przez - szczur_ w dniu 2009-03-17 18:38:54

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 131
PS. Proboj martwych ciagow i przysiadow z duzymi ciezarami.. Potrafią wbic, mogłoby to pomoc

Cwicze prawie 2 lata, z czego 1,5 roku wykonuje oba cwiczenia - efekt taki ze jak roslem tak rosne dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
źle radzisz szczur

duże obciążenia w fazie wzrostu działają destruktywnie ma postawę i mogą powodować poważne problemy

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 637
IMO zeby zahamowac wzrost potrzebna jest konketna dawka propa, bo przeczytalem w ktoryms temacie ze wlasnie male dawki moga powodowac rozrost kosci dlugich. Jak to z tym jest? dajcie jakies rady.

Jakiego propa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 131
chodzi o propionat testosteronu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 637
w jakich dawkach trzeba go brac żeby rosły kości długie? i sa to info pewne?

Zmieniony przez - neophyte w dniu 2009-03-18 01:21:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 131
neopyrte poszukaj na forum jesty taki temat gdzie jest o tym mowa, szukaj w wyszukiwarce pod frazą "hamowanie wzrostu" a tymczasem nie zasmiecaj mi tematu zbednymi pytaniami.
Dalej czekam na jakieś rady, może z elity ktoś sie wypowie ? B50? Kruszyn? BodyLine ? Gregor_ian ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 855 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12704
A ja bym chcial miec tyle wzrostu co ty, ze 2 metry do tego dokoksowac na 140kg i cale miasto twoje

*OFF*

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omnadren 250 / Pytanie

Następny temat

Doping i cykl - pomóżcie

WHEY premium