SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doping

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 40
Witam was sportowe Swiry.
Za 4 dni mam mistrzostwa polski w bjj, jaki doping polecacie na sile/wytrzymałość w dniu zawodów i jak to dawkować. Pozdro!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 839 Napisanych postów 929 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16494
Doping kolegów :D
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2461 Napisanych postów 14222 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 290134
Racja Niegicin, nie ma nic lepszego w trakcie takich zawodów jak mocny doping kolegów
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 862 Napisanych postów 4103 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72004
krychamma
Witam was sportowe Swiry.
Za 4 dni mam mistrzostwa polski w bjj, jaki doping polecacie na sile/wytrzymałość w dniu zawodów i jak to dawkować. Pozdro!

Jeżeli pod terminem "doping" masz na myśli coś nie do końca legalnego to polecam ch**a w dupę.

A z rzeczy legalnych - wyśpij się, najedz, zrelaksuj, posłuchaj energetyzującej muzyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 839 Napisanych postów 929 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16494
No dla mnie doping chłopaków z maty jest czymś nie samowitym. Czy to na turnieju czy na gali to coś nie samowitego :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 862 Napisanych postów 4103 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72004
Poprawna forma to "niesamowitym" - jedno słowo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 28927 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 258213
cynik75

Jeżeli pod terminem "doping" masz na myśli coś nie do końca legalnego to polecam ch**a w dupę.

A to ch** w dupę jest w PL nielegalny?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2136 Napisanych postów 7626 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 112954
Zajrzyj do dzialu doping.

Ja to bym sie nafukal przed wyjsciem jakbym chcial doping na sama walke

Zmieniony przez - grind w dniu 2/19/2019 5:40:42 PM

"grind by TKO (rzut niziolkiem na 12 metrow) , 3 minuta ulicznej walki. #markmywords" - Gautan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 694 Napisanych postów 4543 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 167063
krychamma
Za 4 dni mam...
W ogóle nie znam się na dopingu.
Jednak tak zupełnie zdroworozsądkowo odradzam brania czegokolwiek nowego (dopingu, odżywki, izotonika, itd.) 4 dni przed zawodami. Twój organizm nie jest do tego przystosowany i nie wiadomo jak zareaguje. Coś weźmiesz i może Ci pomóc. Może także spowodować jakąś niepożądaną reakcję organizmu, np. rozwolnienie, nadpobudliwość, problemy ze snem, itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
A jak dla mnie napizganie się na amatorskich zawodach to ch**oza.

QUEBLO
...A to ch** w dupę jest w PL nielegalny?

Na zawodach owszem :)

Zmieniony przez - cynik75 w dniu 2019-02-21 12:42:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 60
Witam, Potrzebuję zakupić metformine.
Pomoże ktoś?

Zmieniony przez - Kaszka w dniu 2019-02-21 14:49:57
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko tylko po treningu MMA