SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowa koksownia :)

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1683

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 371
Witam.
Razem z kumplem mamy dosc dawania pieniedzy innym, takze postanowilismy zrobic sobie własna silownie.

Na dzien dzisiejszy posiadamy wyciag( mianowicie atlas, ale tylko dla wyciagu bedzie wykorzystywany), oraz drazek prosty przymocowany do sciany.
Na reszte sprzetow posiadamy budzet nie wiecej niz 900, max 1000zl.

W tej cenie chcemy kupic funcjonalna laweczke ( skos gora, dol, barki), modlitewnik, stojaki osobne, oraz obciazenie.

Jakies propozycje ?
Ew. Jakis rabacik od Keltona :)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
pro1111111: Witam, naprawdę staramy się odpisywać na każde zapytanie na gg, i odbierać każdy telefon .
Jak jest określone na naszej stronie internetowej biuro pracuje od pon-pt w godzinach 8-16. Ze względu na naszych klientów, którzy są dla nas najważniejsi - uruchomiliśmy również "sobotni dyżur". W każdą sobotę można się z nami skontaktować w godzinach 8 - 14.
Serdecznie pozdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/288

do tego dokupujesz osobno stacje na nagi HZ3

http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/40/38

obciążenie już jakie będziesz chciał


co do rabatu to nie będe pisał za pracowników firmy musisz poczekać na kogoś


Pozdrawiam Arni997
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 371
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/55


A jak z tym sprzetem :)?
Stacja na nogi jest w atlasie takze nie potrzeba ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale jezeli będziesz chciał coś robić na skosie w dół to potrzebujesz czegoś do zablokowania ud możesz np. kupić:
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/40/37



Tryton III bardzo dobry posiadam go i polecam jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 371
Aaa fakt o tym nie pomyslalem
Nie chwieje sie ta laweczka ?
Nie mam zamiaru za stojaki doplacac bo spokojnie ciezary moga lezec wolno :)
Jakie uwagi dot. Trytona III ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
dziadekrav Witam widzę że mój kolega już Tobie pomógł, Jeżeli chodzi o rabat to napisz w uwagach "swój nick sfd + rabat"

Ławka się nie chwieje a uwag dotyczących ławki możesz poszukać w podziale Wasze Recenzje


Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 371
To znowu ja :)
Duda teraz zobaczyłem ciekawy zestawik.
Mianowicie :
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/117
Obciązenie wystarczające, wszystkie gryfy i laweczka tez wporzadku -> tak mi sie wydaje :)
Co myslicie o zakupie czegos takiego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
Ja raczej decydowałbym się na serię heavy tryton ze stojakami HS9.
Lepiej wykonana ławeczka i stabilniejsze stojaki z asekuracja i miejscem na ciężarki.
Co do samych ciężarków - można je kupić dużo taniej niż w keltonie...

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 371
Wiadomo
Licząc, ze uda mi sie urwac koszt wysylki zostaje mi jakies 400 zl na gryfy i ciezarki.
Ciezar moge miec po 2,5 zl na kg + kosz wysylki.

A jak tak wyliczam co moge kupic taniej a osobno i dodając do tego koszty wysylki to wychodzi cena tego zestawu co powyzej ...
Takze, dlatego sie skladniam w strone tamtego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
dziadekrav: Witaj, jak złożysz nawet wstepne zamówienie to napewno ustalimy fajną cenę.
Pozdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 371
Po co podajecie swoje nr gg ?
Dobijam sie do 2 numerow od 2 dni i ani jedna osoba nie raczyla odpisac :>
Ach to podejscie do klientow...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Taki zestaw..

Następny temat

Tryton VII zamówienie

WHEY premium