SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dolne plecy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
I nie chodzi o to aby trafić na diagnozę pasującą Ci odnośnie ego - ale o zróżncowanie opinii - w Polsce to jeden z najlepszych sposobów na poprawną diagnoze (i niestety także czasami metlik w głowie ale warto spróbować !)
Szukaj i pukaj do drzwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaczalem ksiazke na temat kontuzji plecow.. wiec napewno jak skoncze i uzuplenie wiedze to odpisze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Zobaczymy..wiecie zresztą sami jak jest z lekarzami..kolega miał usg nerek bo sikał moczem to lekarz pytał się go gdzie na monitorze sa nerki bo nie mógł ich zobaczyć..
Zobaczymy.Mam namiar na lekarza prywatnego na miejscu,leczy kolegę też na kręgosłup.
Pzdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
to sobie chyba ten lekarz zarty robił ... bo jakby nei wiedział gdzie są nerki to nawet nie miął by szans cokolwiek na tym usg zobaczyc

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Omik - też mam ich kilka - najlepsze są te najstarsze szczerze mówiąc.
Ale tak naprawde trudno oceniac cokolwiek w tej dziedzinie bez doświadczeń na tym polu - szczególnie jeśli chodzi o kręgosłup i wady postawy.
Swego czasu uwaałem się za kogoś kto troche na ten temat wie. Im więcej wiem jednak tym bardziej sobie uświadamiam, że nie można być specjalistą od wszystkiego bo to specjalista od niczego niestety...
Lekarzy kilka to większe prawdopodobieństwo trafienia na tego co ma to doświadczenie i się tym interesuje nawet a to już coś !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 408 Wiek 2 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6500
Mozesz tez isc do lekarza spotrowego(oni sie znaja na tych sprawach bo kregoslup to czesta bolaczka sportowcow), tylko idz do takiego ktory ma caly czas do czynienia ze sportowcami, a nie tylko tytul.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Więc jestem już po wizycie u ortopedy.
I nie jest tak źle
Lekarz stwierdził że wada nie jest aż taka duża, wiec lekarka która mnie postraszyła już jest wspomnieniem..
Kazał mi kupić podkłądkę pod kręgosłup(mówiłem mu z ezmiana pracy nie wchodzi w grę bo..jakiej pracy??) i zapodawac ketonal.I jak się nie będzie polepszać po miesiacu to mam przyjsc znowu..Nie wolno mi robić martwego ciągu, ani ćwiczeń obciążających kręgosłup..powiedziałem zresztą ze z siłowni nie rezygnuję, bo ona nie jedną wadę postawy czy kregosłupa wbrew pozorom naprawiła.Troszkę dziwne jest to ze jeden krąg jest 2 razy cieńszy od pozostałych.
No i oczywiscie pas do ćwiczeń..
Dzięki za odpowiedzi, będe próbował jakoś sobie radzić, bo w zasadzie lekarz sprawiał wrażenie jakby się gdzieś spieszył
Pzdr.


Zmieniony przez - miętki w dniu 2004-09-01 18:18:26

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no jest spoko + zastosuj sie tez do naszych wcześniejszych rad !!

co do kregosłupa to moze przestanie boleć ! z zycia - mama miala ucisniete korzenie - rwa kulszowa - miesiac sie pomeczyla i jest ok !
ale teraz o siebie dba - nie schyla sie za duzo , nie dźwiga ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
i looknij na moje rady dotyczące leków też i sposobów relaksacji (szczególnie druga pozycja)
mówiłem, że nie będzie az tak zle
pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
No własnie..a weź tu nie dźwigaj..i nie jeździj samochodem jak to część mojej pracy..
Pytanie off topic: kupowac glukozaminę do cyklu masowego, czy nie ma sensu?(Kasa) to raczej profilaktycznie coby stawy dostały coś od zycia
Pzdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clearasil??

Następny temat

artroskopia-chondromalatio patellae dex 1 stopien

WHEY premium