SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dolne plecy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Kase na suple na razie mam

wiec moge byc 1
ale trzeba by jakoś ujednolicić trening itp a u mnie to raczej niemożliwe bede "jednostka niereprezentatywna"

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Hehehe - żartowałem Byku Pzrecież nie znajde 30 osób i nie będe ich w stanie kontrolować
Ale jakąs podwójną ślepą próbę możnaby zrobić ... hyhy

Zgodzisz się co do mojej wcześniejszej wypowiedzi rozumiem ? (w sprawie innych czynników wpływających na leczenie kontuzji)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Tak - generalnie tak
ale przy cieżkim treningu i odbytej kontuzji i tak zwiększyłbym dawke glukozaminy do min 2 g

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
"Stosuj dawki odpowiednie do kabli "

hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
No droga ta profilaktyka gdy kasy na suple brak..choć przy kreatynie przydałaby się..nuie wiem czy kupowac czy dac sobie spokój i czekać aż zabolą stawy, tym bardziej ze teraz nóg nie będe prawie trenował, przez ten kręgosłup
Pzdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Zaggadaj do mnie - dostaniesz hurtową cene na glukozamine.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704

Kanar - trafiłeś w sedno sprawy ! - z podejściem do suplementacji glukozaminą

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Nie zamawiam.
Ch lłopaki, jednak nie jest zbyt dobrze z tym moim kregosłupem.
O ile trening klatki i bicepsu poszedł spoko, to dzisiaj robiłem barki i chciałem zacząć lekko nogi na suwnicy..
Lipa. Boli, nie mogę wyciskać na suwnicy,chyba ze ciężary dla emerytów.Gdy próbowałem uginania podudzi leżąc to w 2 serii coś mnie gwałtownie zabolało, jakbym dostał prądem.Przestraszyłem się i pieprze-nie mam jak na razie trenować nóg
Lipa.TYeraz oczywiście boli, jak chodże też go odczuwam nieco.
Modyfikuje sw ój trening i rezygnuję z ćwiczeń takich jak :
przysiady, martwe ciągi, podciągania sztangi w opadzie, wyciskanie sztangi zza karku, wyciskania nogami, uginania podudzi, uginanie przedramion ze sztangą stojąc, wyciskanie francuskie siedząc.
Jakieś jeszcze propozycje?
Zastanawiam się nad wyciskaniem sztangi na barki z przodu na maszynie, oraz nad wiosłowaniem sztangielką w podporze o ławkę.
Co Wy na to..
Pzdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
rób tylko to co nie powoduje bólu !
ew doustnie l. przeciwzapalne

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Tak zrobię.
Dzisiaj trening pleców..czyli drążek, sztangielka..wyciąg dolny równolegle i podchwytem..i spróbuję moze wzniosów jak nie będzie bolało
Mam nadzieję zę to rzejdzie kiedyś, oby szybciej niż wiem że będzie trwało
Czy kiedyś będe mógł robić przysiady (są o niebo bezpieczniejsze od tej zasranej suwnicy) i martwy ciąg, czy wiosłowanie?Musze..alke nie za wszelką cenę.I powiedzcie jak to wygląda w perspektywie kreatyny, gainera i białka które własnie do mnie jedzie..
Pzdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clearasil??

Następny temat

artroskopia-chondromalatio patellae dex 1 stopien

WHEY premium