SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 117kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Pamiętaj, że przy takiej ilości węgli dobrze zadbać o to, by były wartościowe, czyli np.: nie, że cały dzień chleb i makaron Zdecydowanie lepiej: owoce po treningu, strączki, warzywa, ziemniaki, bataty, ryż, kasze, pseudozboża.

Rozumiem, że cel, to nie scena, dobrze jak najbardziej czuć się, zdrowotnie, co za tym idzie sylwetkowo lepiej.

Dziękuję za uznanie, nie pisz tego głośno Domer się obrazi żartuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76068 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755030
Jeżeli z jakichś powodów low carb odpowiada Ci bardziej, to śmiało. Zobaczymy też, jak będziesz się czuł

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 0 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Pytanie korygujące. Czy ser żółty jest jest dozwolony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Od czasu, do czasu nie widzę problemu. Natomiast nie jako stały element diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76068 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755030
Jako dodatek do posiłku jak najbardziej. Jeżeli jednak zależy Ci na jakości, to lepiej jest dać parmezan lub mozzallę. Z uwagi na ogromne ilości wapnia i stosunek jego do fosforu. W żółtym serze jest niekorzystny.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 0 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Pochwalę się, że udało mi się pierwszy dzień w 100% makro zmieścić i zaliczyć wypad na siłownie, trochę przysiadów ze sztangą, trochę hantelek kilka maszyn na koniec 10km na rowerku i pierwsza mega aktywna godzina od długiego czasu. Jest motywacja.
Dziękuję Wam za podpowiedzi i pozwólcie, że będę wracał z pytaniami.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
No i super Każdy krok, ku dobremu jest istotny Powodzenia w dalszej drodze kształtowania sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 0 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Im więcej czytam tematów tym bardziej kusi mnie żeby Was zapytać o jedną rzecz.
Jak tylko na forum pojawia się ktoś kto prosi o pomoc w redukcji to dostaje info z prośbą o wypełnienie ankiety i wyliczenie zapotrzebowania wg wzoru (który podajecie). Nasz gość wypełnia ankietkę, zapotrzebowanie, wrzuca przykładową ułożoną dietę i się zaczyna: w 90% przypadków krzyki "mało kalorii, mało kalorii, dodaj 100 dodaj 500, jak Ty to liczysz?!". Moje pytanie brzmi, po cholerę jest ten wzór skoro wszędzie wszyscy wołają to samo. Nawet jak utworzyłem temat w dziale trening dla początkujących to pierwszy post i pierwsze zdanie jakie się pojawiło to "Co do diety myślę ze mało kcal jest."

Cholernie mnie to ciekawi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76068 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755030
Większość osób źle wylicza zapotrzebowanie kaloryczne. Np określając nieprawidłowo NEAT. Należy pamiętać o tym, że to nie poziom tkanki tłuszczowej decyduje o tym, czy jesteśmy endomorfikiem a niestety 90% myśli, że skoro ma 20% bf lub więcej to jest endo.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 632
podczepię się do tematu :) zmotywował mnie kolega Flyon do działania i zagłębiłem się w jego dietę i plan treningowy, gdyż moja budowa ciała niczym się nie różni od jego a i wygląd ten sam co kolegi w sierpniu.

powiedzcie proszę, skoro tak wazne są omega-3 w diecie LC, co powiecie o tłustych rybach? tłuszczy powinno się unikać, ale słyszałem że te rybie tłuszcze są bardzo takie pro-zdrowotne i że np. tłuszcz w takiej rybie jak halibut który jest bardzo tłustą rybą, jest mega zdrowy. co Wy na to i jak to się ma do redukcji tkanki tłuszczowej?

i jeszcze jedno, co myślicie o przepisach i pomysłach na jedzonko na tych stronkach: http://kuchniaketo.pl/  , http://wlisiejnorze.pl/sniadania/sniadanie-diecie-ketogenicznej/





Zmieniony przez - lukasz_1994 w dniu 2017-11-04 11:14:42

Zmieniony przez - lukasz_1994 w dniu 2017-11-04 14:28:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Film "What the health"

Następny temat

Odchudzanie jedzenie utrata wagi

WHEY premium