SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta pod MMA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Jutro postaram się coś zmajstrować to wrzucę Wam i jak będziecie mogli to możecie ocenić moje wypociny :)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Oczywiście. Czekamy więc na rozpiskę.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Zapotrzebowanie ok 3100 kcal, przy 2x treningach siłowych tygodniowo po 45 min
Założenia mam jak dla ekto, wartości górne. Brak aerobów. Nie wliczałem do tego dodatkowych 3x treningów MMA.
Myślę, że ciężko mi będzie osiągnąć od początku taka liczbę kcal, więc myślałem, że może zaczne z jakiegoś niższego pułapu np 2500 kcal. Dobry pomysł?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699709
Lepiej dobrać tak produkty ze będziesz mógł wcisnąć odpowiednia ilość kalorii . Wyliczyłeś zapottzebowanie to takoego się trzymaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Będę się starał lecz nie wiem czy organizm na to pozwoli, jeśli do tej pory jadłem o wiele mniej kalorii
. Dorzucę sobie carbo będzie łatwiej, jeśli będzie ciężko mi osiągnąć odpowiednią ilość kalorii, potem się postaram z samego jedzenia dostarczyć jak będę już w stanie dużo zjeść, bo z tym będzie problem na bank.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Zawsze możesz zwiększy trochę tłuszcze kosztem węglowodanów. Dlaczego nie wliczasz sportów walki jako aktywności?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
domer
Zawsze możesz zwiększy trochę tłuszcze kosztem węglowodanów. Dlaczego nie wliczasz sportów walki jako aktywności?


Postaram się to zrobić, właśnie nie mam pojęcia jak mam wliczyc tą aktywność na macie. Też poprzez ten wzór? Przyjąłem górne wartości dla ekto, wydaje mi się że nim jestem.
Kiedyś też zabrałem się za dietę to miałem problem jeść z marszu 3k kcal.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Zależy co robicie akurat na danym treningu. Sparingi bym wliczal jako intensywne interwały. Techniki jako aktywność tlenowa.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Jak miałbym dodać tą aktywność? Jest jakiś wzór też na to?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Wklej tutaj wyliczenia: https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowanie rzeźby bez Masowania?

Następny temat

Czy jeść na początku tyle ile mówi kalkulator ?

WHEY premium