SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do ulozenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 122
Witam,

Mam 22 lata, 178cm, 88kg wagi.

Chciałbym zrzucić około 10kg.

Jem 4,5 posiłków dziennie. Nie jadam potraw smażonych tylko gotowane. Nie jadam białego pieczywa, oraz słodyczy. Ogólnie staram się jeść jabłka i owoce wtedy gdy chce mi się jeść między posiłkami.

Nie mam ułożonej dokładnie diety, ale staram się nie przekraczać 1700kcal dziennie.

Dlatego chciałbym Was prosić o pomoc w doborze odpowiedniej diety, bo chyba tylko w ten sposób uda mi się zrzucić zbędne kg.

Dodam że 3 razy w tygodniu ćwiczę na siłowni i 2 razy w tygodniu chodzę na basen.

Do tego myślałem o l-karnitynie albo jakimś spalaczu tłuszczu, tylko małą przeszkodą jest to że mam lekkie nadciśnienie, dlatego nie mogę brać odżywek zawierających np kofeinę.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
"ale staram się nie przekraczać 1700kcal dziennie."
za mało ! i to dużo za mało !
odpowiednią diete ułożysz między innymi dzieki "10 wskazówką żywieniowym".
wylicz sobie zapotrzebowanie kaloryczne !

P.S
wszystkie informacje do tego potrzebne znajdziesz w postach podwieszonych
P.S2
głownym skladnikiem spalaczy jest kofeina zatem odpadają w twoim wypadku !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 122
Ok, po lekturze artykułów wiem mniej więcej co jeść przez cały dzień, nie wiem tylko co powinienem jeść przed i po treningu? Chodzi mi o posiłek 1,5 h przed treningiem i około godzinke po treningu? Mógłby podać ktoś przykład co powinno się jeść w godzinach przed i po treningu? Z góry dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
po treningu piers + ryż
a przed treningiem kasza + piers

taki przyklad tylko ;) jest wiele roznych opcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
przed treningiem i po treningu możesz jeść to samo z tym że przed treningiem powinieneś spożyć tłuszcz a po już nie.
Najlepiej jak Devi napisał pierś z kurczaka / indyka z węglowodanami złożonymi:
ryż brązowy, kasza gryczana, makaron razowy + warzywa.
Jest jeszcze jedna różnica: po treningu możesz jeść ryż biały, przed raczej nie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Żelazo jako element diety?

Następny temat

dwa pytania

WHEY premium