SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta CKD do oceny - prosze o pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10
Moj syn dostal od kolezanki lek do wstrzykniecia w tkanke brzuszna ktora podobno powoduje szybkie spalanie tluszczu .JEST TO PODONO NOWOSC NA ODCHUDZANIE!Na etykiecie napisano CHORIONIC GONADOTROPIN 35.I.U-JEST TO LEK SPROWADZANY ZE STANOW.WIADOMOSCI JAKIE ZNALAZLAM NA TEMAT gonadotropniny sklonily mnie do napisania do was PONIEWAZ JEST TO HORMON KTORY WYTWARZA KOBIETA PO 8 DNIU BYCIA W CIAZY.GDYBY KTOS MOGL MI TO WYJASNIC PROSZE O ODPOWIEDZ.DZIEKUJE

rene

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli syn chce schudnąć to musi zmienić złe nawyki żywieniowe i zacząć się ruszać. Musi być deficyt kaloryczny w diecie.
Jak sobie wstrzyknie jakieś g**** (które zaburzy z pewnością homeostazę organizmu) i będzie jadł nadal więcej niz powinien to nic mu to nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4948
<B>Re: lcris</B>
po pierwsze ile masz tego fatu do zrzucenia? przeczytaj post ellisa https://www.sfd.pl/Zanim_zdecydujesz_się_na_CKD-t269581.html ja po nim zarzucilem na razie pomysl z CKD

<B> Re: bengtsson </B>
zabierz synowi to swinstwo nie wiem co to jest (moze chlopaki w dziale Doping beda wiedzieli), ale raczej nic dobrego...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki prosty, szybki posiłek po lekkim treningu?

Następny temat

Pomóżcie

WHEY premium