SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Derby Łodzi

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 112 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2885
Dajcie spokoj.. pierwsza polowa dla Widzewa, druga zdecydowanie dla ŁKSu
ogolnie kolejne lipne w/g mnie derby chocby przez strone kibicowską.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30
tak ale kto je wygra Zdegradowany Widzew czy ?? Chory łks który kłuci się z miastem ?? kluby w łodzi wydawało się ze sie odradzają
a tu klapa chyba znów umierają jak czytam P.S czy Magazyn futbol to sytuacja coraz gorsza w tych klubach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 193
Zobaczcie po czyjej stronie jest miasto a biedny ŁKS liczy tylko sam na siebie ;/
Miasto ma wszystko w dupie.Ma w dupie nawet hale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52
Hmm..miasto raczej nie interesuje się zbytnio piłką nożną, w przeciwieństwie do takich miast jak np. Kraków. Myślę jednak, że derby wygrają piłkarze Widzewa, chociaż sprawiedliwy będzie wydaje mi się - remis.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65
Od razu widać ,że ŁKS nie ma szans z Widzewem...śmieszni jesteście.ŁKS- słaba drużyna jakich nie mało w lidze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 193
Ja obstawiam ,że może być remis.ŁKS taki słaby nie jest jak ci się wydaje-potrafi zaskoczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 193
Po za tym sport to jedna wielka niespodzianka. Nigdy nie wiadomo - co się wydarzy na boisku. Często zdarzało sie tak ,że słaby wygrywał z najlepszym i każdy wpadał w zdziwienie.Także tez tak gdybac nie ma co...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52
Dokładnie, piłka jest nieobliczalna i uważam, że ŁKS jeżeli będzie walczył ma szansę pokonać Widzew..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65
Aj tam...czym Cię może zaskoczyć ŁKS???od lat się tu nic nie dzieje, więc ja się żadnej niespodzianki nie spodziewam-chyba ,że piłkarze doznają jakiegoś cucu o objawienia - to może wtedy...nawet gazety nie piszą o ŁKS- no bo o czym tu pisać????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52
ŁKS historię ma lepszą niż niejeden klub występujący obecnie w Orange Ekstraklasie. To Cię mogę zapewnić chapi[/b. Teraz zaczyna się nowa runda i zawodnicy jednej i drugiej drużyny przygotowywały się do sezonu, kto zrobił to lepiej, kto pozyskał nowych zawodników i kto Zagra lepiej..gten wygra..a faworytem jest Widzew, ale na pewno nie dużym..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Polećcie mi piłkę...

Następny temat

Kujawiak-Widzew

WHEY premium