SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Depo Test UNIGEN

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
A, bo to była zdrapka! Przechodzi weryfikacje.
Tak, jest nierówno, a ampułki są różnej wysokości.
W czwartek wbiłem ~1cm w nogę, dziś noga trochę boli - szczególnie przy mocnym zgięciu. Jestem na enanie już niemal dwa miesiące, wcześniej leciał testoviron, niebieski iran i 2 strzały normy.

Zmieniony przez - kiryl3 w dniu 2011-12-10 16:24:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 700
no to wygląda że mamy tą samą partię
przekonam się na początku stycznia jak to klepie, wcześniej nie miałem nic z unigena więc nie mam porównania co do wyglądu amp i pudełek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ze płyn zadki jak woda to w unigenie norma, jednak moj depo jest i zawsze był żółty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak depo w 10tkach? Bo ja mam dosc dziwnie pozaginane te metalowe kapsle :D
strzaly dosyc bolesne . wczoraj lecialo ,a dzis dupsko boli .

Dziwnie pachnie ten test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ta sama jakosc. W tych 10 mozna sie spodkac z gorzej zagietym kapslem Widzialem kiedys hcg to jak by ktos obcegami zagial. Dzilalo jak nalezy ale nie wzbudzalo zaufania pomimo zeto proukt ktory w bankoku w szpitalach uzywaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Jak wyzej, czy ampulki czy flakon - dzialanie pierwszorzedne:) Ampy faktycznie wygladaja estetyczniej, ale we flakonach sok ten sam, czyli swietny:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam propa we flakonach i tez krzywe kapsle a klepal jak nalezy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Prop to juz w ogole kosior. Jak dla mnie lepszy od oryg. Testovisa plus lepsze stezenie i olej minimalnie rzadszy. Bez problemu mozna walic w barki i bice malymi iglami, jesli ktos ma klopoty ze zrostami na wiekszych partiach miesniowych:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no mnie klepie mix , bardzo konkretnie :) nie spodziewalem się tak podkreconego metabolizu w 1szym tyg. Libido wzroslo ok 7-8 dnia
kapsel w jednej sztuce wyglada nie ciekawie , ale klepie wzorowo na pewno wrzuce unigena na wakacje jak skoncze świąteczną bombe w wielkanoc
z czystym sumieniem moge polecic samopoczucie lepsze jak na ori testolicu


odnosnie gestosci soku to jak kolega wyzej pisal , rzadki sok , nawet w przypadku mixa , 0.6 idzie jak woda w porownaniu z ori omen to to jest woda

Zmieniony przez - Pepsko w dniu 2011-12-11 00:14:53

Zmieniony przez - Pepsko w dniu 2011-12-11 00:15:39
...
Napisał(a)
Usunięty przez Cleaner_DZ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7030
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PHARMA CHEMICAL OCENA

Następny temat

HMG Humog 75iu

WHEY premium