SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deka dzielic czy całość, winiki diag

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 133 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26093
Z ciekawości jakiej firmy test cypionate?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 28 Wiek 40 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 307
Deka z Sepah
Tesc C z Bioniche



Zmieniony przez - Ofelia84 w dniu 2020-10-29 18:48:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Jak libido przy takiej PRL?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 28 Wiek 40 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 307
przed zbijaniem jeszcze było ok, teraz przy zbiciu estrogenu i prolaktyny Flak opcja na seks na 100mg maxigry nawet średnio Jutro kolejne wyniki ide robić, przed cyklem ta prolaktyna była w normie ale jak widac mocno podatny jestem Obecnie bromergon 1 rano 1 na noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 28 Wiek 40 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 307
+4kg i +2cm biceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 28 Wiek 40 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 307
.



Zmieniony przez - Ofelia84 w dniu 2020-11-17 09:53:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 28 Wiek 40 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 307
Witam po raz kolejny obecnie biore

testosteron C 800mg
deka 800mg

Z efektów jestem bardzo zadowolony, barki, biceps, triceps aż za duże 52cm reszta coś tam poszła ale że barki dadza mi tyle do wygladu to nie wiedziałem Zastanawiam sie nad dodaniem t3 do tego cyklu ale tak żeby ten metabolizm podniesc lekko, moze tyle tłuszczu nie wejdzie no i podobno biorac t3 lepiej dzialaja srodki Czy orbitrek i walic t3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 528 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3353
Tluszcz i jakosc tego co robisz to dieta głownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94878 Napisanych postów 364877 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670328
Zrob badania tarczycy aby sprawdzic jak ona pracuje na ta chwile zanim siegniesz po tarczycowe

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 28 Wiek 40 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 307
Zaucha
Tluszcz i jakosc tego co robisz to dieta głownie.


głupio było by sie nie zgodzic z toba, jednak cwicze raczej typowo siłowo a nie sylwetkowo bo wiadomo tam gre gra właśnie dopieta dieta a ja troche leniwy jestem no i nie ukrywam lubie to czego wy kulturysci nie lubicie albo lubicie a nie możecie Dla tego taki pomysł dla leniuszka z tym t3 czy warto brac na masie i jak warto to jaki tego cel Bo mi chodzi wlasnie zeby teoszke oszukac i jakiegos kebabika zjesc Oczywiscie dieta mam jem w miare zdrowo Od 4:45 rano

1 posiłek
2 jajka surowe+banan+50g płatki+10g oleju

2 posiłek
100g ryby+100g kotlet schab.+ makaron

3 posiłek teraz orzeszki 100g

został obiad domowy co żona zrobi i kolacja najczesciej chleb z twarogiem szczypiorkiem teoche pomidora, a przed snem bialko 1 saszetke chyba 20g tam jest WPC czy coś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki oral ?

Następny temat

Świeże gino...

WHEY premium