SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deka + Meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
generalnie skoro kolega poleca propa to mozna rownie dobrze uderzyc go 50mg c3d...jestem zwolennikiem mniejszych dawek na rzecz pelengo wykorzystania srodkow i dania pola do popisu organizmowi..

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
deka "za silna"...hmm nie podoba mi się to stwierdzenie.Zalezy kto jakie ewentualne side'y ma na uwadze.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1245
napisałem że za silna bo jest mocna anabolicznie i do tego długi estr na pierwsze cykle wybierał bym krótkie estry

Patrz komu ufasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3252
jak to jego 1 cykl to niech uderzy 15 prolo + 100 tab.kasaj testa co 2 dni a mets codziennie po 3 tabs.pozdro

Sterydy czynią cuda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
na pierwszy cykl deka jest po prostu za silna ze słabszego środka w małej dawce będziesz bardzo zadowolony jeśli nie zaniedbasz diety, treningu i regeneracji
Polecam:
1-7 prop 50mg e2d


Nie obraz sie ale ja uwazam ze to jest poprostu belkot. Deka jest za silna?
i polecasz testosteron ? To wez zrob na dece tyle kg co na testosteronie. Z tego tez wynika ze skoro jest taka "silna" to powinna meic skutki uboczne silne, a ja mysle ze testosteron ma w **** wieksze efekty uboczne.

Jesli mamy sie kierowac sila srodkow to wlasnie NANDROLON jest lepszy na pierwszy cykl.

Zmieniony przez - Nordland85 w dniu 2007-10-03 10:19:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40358
j/w ja tez uwazam ze deka nie jest za silna ... tylko poprostu na dece nie zauwazysz jakis ogromnych przyrostow.... jesli twoim celem jest zdobyce jak najwiecej kilogramow to oczywiscie jakis test ... najfajniej na 1 cykl wychodzi sam propek... kazdy poczatkujacy zachwala ten srodek ...

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania krwi

Następny temat

15 omki i 100 mety co sadzicie?

WHEY premium