SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deka + Meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
Czytałem juz kilka postow ale nie znalazłem tego co chciałem .
Mam Pytanie kupiłem juz 10 deki , 100 metki i 12 clomidu
Powie tylko tyle ze jest to moj pierwszy cykl .
Kumpel ktory siedzi w tym temacie poleca mi zebym bral deke co 4 dni i 3-4tabl metki na dzien . Czyli na tydzie wyjdzie po 2 strzały i cykl bedzie trwal 40 dni z deki i 25 lub 33 dni z metki co o tym sadzicie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40358
j/w ja tez uwazam ze deka nie jest za silna ... tylko poprostu na dece nie zauwazysz jakis ogromnych przyrostow.... jesli twoim celem jest zdobyce jak najwiecej kilogramow to oczywiscie jakis test ... najfajniej na 1 cykl wychodzi sam propek... kazdy poczatkujacy zachwala ten srodek ...

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Pewnie ten sam kolega sprzedał Ci ten sok. W tych sprawach przestań go słuchać. Wypełnij ankietę działu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
no faktycznie super siedzi w temacie jak poleca ci cos, co nie daje sie nigdy na 1 cykl.

poza tym - ankieta wypelniona szczegolowo albo kasacja tematu. Porzadek musi byc.

zdr.
LB

Zmieniony przez - LeBron777 w dniu 2007-10-01 21:09:48

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
deke sprzedaj.mete bierz po 2tab dziennie.na start styknie;]

nie sluchaj glupot.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1245
2 tab to chyba troszke mało jeżeli tabsy 5mg

Patrz komu ufasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
a skad wiesz czy malo czy nie...dawki ustala sie droga akceptacji przez organizm...dla mnie przy wadze 105kg 15mg metaxu dziennie to ogien..
do wagi 93kg bralem po 10mg dziennie i mialem ubaw po pachy..
Kazdy pozna sam siebie.Zdaje sie byc lepiej zaczac od pierwszego schodka niz biec od razu z góry;]

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
A czemu 10 deki i 100 metki na cykl jest złym pomysłem /
inni polecali mi do tego skaldu jeszcze 15 tescia

Zmieniony przez - darekkg w dniu 2007-10-01 21:23:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1245
masz racje ale jak dla mnie lepszą drogą do poznania własnego organizu był by prop 50mg e2d niż metka 10mg ed
denerwuje mnie jak ktoś pisze 10 deki czy 15 teścia bo w ogóle nie wiadomo ile dokładnie danego środka ma... pisz w mg albo coś... na pierwszy cykl deka jest po prostu za silna ze słabszego środka w małej dawce będziesz bardzo zadowolony jeśli nie zaniedbasz diety, treningu i regeneracji
Polecam:
1-7 prop 50mg e2d
Ja na tym zrobiłem +8kg wiadomo ze nie same mięśnie ale retencji wody nie zauważyłem żadnej a po cyklu waga mi nie spadła

Zmieniony przez - maluch125p w dniu 2007-10-01 21:27:03

Patrz komu ufasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
10 ampulek po 2ml
A co masz na mysli mowic ze deka jest za silna prosze o precyzje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1245
Mam na myśli że na deke przyjdzie jeszcze czas...
10 ampułek po 2 ml ale jakie stężenie?!!!!??!?!?!?!

Patrz komu ufasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
darekkg

W POSTY NA TOPIE są opisy środków - przejrzyj.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania krwi

Następny temat

15 omki i 100 mety co sadzicie?

WHEY premium