SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca i tesc ile soku?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6171
Sam tesc ! .Wiem ze piszecie ze na 1 cykl to tylko to ale sie boje same to walnac naczytałem sie ze decka mam mało skutkow ubocznych i takich tam a a o tersci mowi inaczej i nawet pisza .

Wiec ponawiam pytanie czy do
1- 8 decki 200
staczy
1-9 tescia 100 ( nie dla masy ten tesc nie dla libido tylko dla mojego wacka zeby sie nie obraził od 10 tyg.)

Chociaz znam kolesi co walili 10 strazałow bez odbloku i nie mieli takowego problemu moze sie ni eprzyznali ale dziewczyny sa z nimi nadal :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja proponuje 200mg deci co 7dni i prolke 200mg co 4 dni!!!!!!!!!!! deka 7tyg a prolka 8 i gicior!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
bonczi skad wziales tego enana c4d?
fester jesli jestes tak zdecydowany na deke a testa nie chcesz to wal smialo tylko ze przez jakis czas mozesz nie poruchac
tak wiec jesli nie jestes nalogowym onanista,nie masz dziewczyny(tudziez chlopaka) ani sie nie zanosi na to zebys mial to nie masz nic do stracenia

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Usunięty przez Holder za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6171
Jak zwykle ostatnio wypowiadajac sie musze zaczac standardowo :

EUGENO do ciebie tez przylega ksywka : pożeracz mandatów , moze bys poszedł poprzechodzic na czerwonym swietle i wtedy moze miał bys znowu wsadzic cos do ryja zebys sie zamknał. Policjanci napewno lubia wystawiac takim kolesiom " bileciki mandaciki ".

DO RESZTY MNIEJ LUB BARDZIEJ ZAINTERESOWANYCH:

bede walił sok :

1-8 200 deca
1-9 200 tescia e5d

Przekonaliscie mnie chce sobie poruchać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DRESONATOR VITALMAX TEAM
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1280 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20627
noooooooo nareszcie

HARDCORE STYLE --> VITALMAX

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! [www.atleta.pl] 
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

--- VITALMAX TEAM ---

...
Napisał(a)
Usunięty przez Uriel za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Można pojechać Deca 200mg na tydzień - powiedzmy przez 8 tygodni.

W 4 lub w 5 tygodniu dorzucić Propionat i ciągnać do tygodnia 10 włącznie - 3-4 dni po ostatnim shocie w zależności ile będzie mg Propionatu Clomid 36 tabsów + 20 tabsów Nolvy + TT zarówno na cyklu jak i w czasie PCT!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 330 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2743
z psami nie gadam nawet na takie tematyczne ******ly wy mu rozpiszecie a jak skonczy to was pod***ie zeby sie podlizac

Jesteś jak wuzek daje ci dwa złote i pcham cie ile chce
Ch** w dupe temu, co sprzyja dzielnicowemu
Lepij z p***y nie wychodzić niż burakiem sie urodzić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6171
Dzieki za odpowiedzi.

"Swidur" nie martw sie jak by co powiesz ze znasz festera z sfd i bedzie luks. Nikt w polsce nie wystawi ci mandatu ani nic z tych rzeczy :DDDDDDD

Zmieniony przez - Fester w dniu 2004-12-03 11:46:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prolog

Następny temat

Methenolone Enanthate=Primobol

WHEY premium