SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca + Enan + Wino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
kolego ja walnolem 2 jajeczka odzyweczke masowka nie bede juz robil reklamy bo i sniadanko mleczko platki z banankiem i dzemem i dotego pare kanapek no i witaminki Vitakick moim problemem sa fajki jaram ze 2 paczki dziennie ale kondycje mam dobra mimo tego ze tyle pale jak juz piusalem najwiecje w zyciu wazylem 78 kg ale bylo mi to strasznie trudno utrzymac wystarczyly 3 miesiace bez silowni i wracalem do wagi 68 moze 69 kilo

I zeby bylo normalnie !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
"kolego ja walnolem 2 jajeczka odzyweczke masowka nie bede juz robil reklamy bo i sniadanko mleczko platki z banankiem i dzemem i dotego pare kanapek no i witaminki"
to jeszcze nie znaczy, że masz dietę i dostarczasz nadwyżkę kalorii
i jak już piszesz na forum to pisz jak człowiek a nie jak jakiś dzieciak z gimnazjum o "mleczkach, banankach, witaminkach i odżyweczkach"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
nie jadam miesa rano nie wchodzi mi rano oczywiscie obiadek sklada sie z ryzu i piersi z kurczaka lub inne mieso + 2 tunczyki same tunczyki maja 40 gram bialka z 3 szejkow nastepne 60 gram dodaj do tego sniadanie kolacje i posilki na swiezym powietrzu gdy mnie nie ma w domu nie gardze tez potrawami tlustymi czyli ok 160 gram bialka dziennie lub tez wiecej .
Mysle rozlozyc to na 13 tygodni , 12 tygodni deca no i tydzien dluzej tesc
deca co siedem dni 2 ml
tesc co 6 dni 250
i przy koncu winko zeby starczylo do samego konca i na odblok clomid 2 tygodnie po skonczeniu tescia tylko nie wiem czy nie bedzie tego za duzo na pierwszy cykl
Aha zapomnialem dodac iz wchodzi mi tylko rzezba nic masy kazdy miesien jest widoczny okablowanie na treningach che wyskoczyc dziwne jest to iz nie robie nic na rzezbe tylko jade na treningu masowym np wczoraj robilem klatke hantlami ok godziny moze 1h 15 m
a i tak rzezba dodam tez ze zgubilem 2 kg gdy dozucilem do treningow brzuszki ale nie interesuje mnie wenciol tylko 6 pak !

I zeby bylo normalnie !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
DoCkerJ poczytaj jeszcze i opanuj podstawy
dział doping jeszcze nie dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
ide po cos do jedzewnia bo juz mnie ssie i widzicie ile jem nie wiem czemu ale ja tak mam ze mase naprawde trudno mi zbierac moze ciagle stresy i fajki mnie blokuja

I zeby bylo normalnie !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Docker, jesli zaczynales od powiedzmy 25-28 w lapie i 50-55 kg to te 37 w lapie to moze byc prawie twoj max na sucho rzeczywiscie. Tak, ze jesli juz koniecznie chcesz to bij tescia solo, 250mg e5d przez 10 tygodni. Sprzedaj deke i wino, dokup tescia, clomid i hcg, a reszte przeznacz na suple i jedzenie. Deka zdecydowanie nie na pierwszy cykl, wina tez nie dawaj, bo nie wykorzystasz w pelni. Tu nie ma tak, ze im wiecej tym lepiej. Jedzenie i trening buduja miesnie, saa to tylko dodatek. Diete masz bidna jak na wage 73kg nawet. 120g bialka to ci wychodzi jakies 1,5g/kg. Za malo. Minimum 2g/kg powinno byc, na cyklu 2,5-3g/kg. No i oczywiscie odpowiednia ilosc dobrych wegli i tluszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
nikt cie nie zmusza do palenia papierosów tym bardziej 2 paczek dziennie nikotyna w nich zawarta na pewno przy robieniu masy nie jest dobra nie mówiąc o innych składnikach

najłatwiej jest powiedzieć mam taką genetykę taką przemianę materii i się nie da człowieku nie ma takiej opcji że jesz góry jedzenia i nie rośniesz a nawet gdy tak uważasz to najwidoczniej dla twojego organizmu są góreczki (tak po twojemu z tymi góreczkami )
3

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
Dzieki nacjol przynajmniej ty mnie rozumiesz startowalem od wagi 64 moze 65 kilo a o wymiarach nie bede wspominal . Tez tak myslalem o tym tesciu ale ten od kogo to mam mowil mi ze to nie bedzie za duzo na pierwszy raz . Tylko jedno mnie martwi widze ziomkow ktorzy leca na tesci prol i nie widze po nich duzych przyrostow dlatego zdecydowalem sie na dece z tecikiem i winkiem zalezy mi na rzezbie i wadze miedzy 85 a 90 kg nie wiecej zalezy mi na szybkosci i sile !!

I zeby bylo normalnie !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
człowieku czy ty wiesz co ty piszesz twoja waga 73kg pierwszy cykl 3 środki i jeszcze marzenia 85-90 na rzeźbie już nie będę sie tu wypowiadał ale będe śledził co ci doradzają znawcy i eksperci z tego forum
3

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
hehe ja już tego nie czaje jedni piszą nie brać deki bez teścia bo problem z wackiem (decadick)czyli jak się połączy te dwa środki to przyrosty masy są duże mi nie chodzi żeby się zalać woda wiec wino do rzeźby .
Jakie mogą być skutki uboczne walenia tych 3 środków na raz ?
Czy to prawda że można stać się rośliną ? czy też ktoś przesadza ?
Nie chce robić więcej cykli !! zależy mi na jednym dobrym cyku a później powrót do supli zaraz po skończonym cyklu zamierzam zakupić kreatynę + hmb + białko + coś na podniesienie libido AlpaX lub T-Bol tak żeby się to wszystko podtrzymało po cyklu !!
Nie mam doświadczenia w SAA a wiec pytam was żebyście mi to wyjaśnili a nie jechali po mnie , jak to dokładnie rozpisać tak żebym nie miał problemów czy to rozłożyć na 2 cykle czy nie pieścić się i walić wszystko na raz . Wyżej napisałem że zależy mi na tym żeby nie robić paru cykli ponieważ nie chciał bym tego .
Co chce osiągnąć to do 90 kg no może 100 kg ponieważ i tak po cyklu jakieś spadki będą a i nie chce żeby mnie zalało ale boję się o decadicka i niestety tescia musze wziąść przy dece ( ostatnio lekarz mi powiedział że testosteron to najgorsze g**** jakie może być ) .

I zeby bylo normalnie !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o przedluzenie cyklu

Następny temat

Wino + Tesc

WHEY premium