SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Danabol 15mg pytanie odnosnie cyklu..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 217
Chcialbym zaczac cykl danabolu 15mg , w planach mialem 15 mg dziennie, czyli 3x pol tabletki przez 4 tygodnie ( maxymalnie 6 tyg. ). Czy po takim cyklu jest konieczne odblokowanie clomid-em i jak bardzo jestem narazony na gino ( w planach mam 100 do 150 mg cynku dziennie bo czytalem ze to dziala jak oslona przed gino ).

PS. Przepraszam za brak polskich znakow ale niemam polskiej klawiatury..


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 27

Waga: 83

Wzrost: 176

Obwód klatki: ?

Obwód ramienia: ?

Obwód talii: ?

Obwód uda: ?

Obwód łydki: ?

Staż na siłowni: 8 mesiecy

Ilość spożywanego białka: ?

Ilość spożywanych węglowodanów: ?

Ilość spożywanych tłuszczów: ?

Opis przebytych cykli sterydowych: nie pelen cykl metanabolu , nie bylo efektu gino ( nie zwrocilem na to uwagi )

Trening: 3 razy w tygodniu

Cel cyklu: masa

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 10 lat

Poziom BF%: ?

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): Endomorfik

Stan zdrowia: Bardzzo dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: jak maly misiiu

PPM podstawowa przemiana materii: ?

Wyciskanie leżąc (MAX): 90 nie robilem maxow

Martwy ciąg (MAX): nie wiem

Przysiad (MAX): nie wiem

Dzisiaj to jutro którego Bałem się wczoraj......

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uzupelnij porzadnie ankiete to po 1, po 2 przy 15mg mety gino ci nie wyyebie, odlbok tez zbedny, dawka smieszna, trafiajajc na zanizony under nie licz na wielkie przyrosty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
co to za ankieta z dupy?
nie mierzyles nigdy bicka? na chooy klamiesz...KAZDY kto zaczyna cwiczyc mierzy lape wiec te bajki to koniowi zamelduj. on ma duza leb i wielkie serce to Cie wyslucha


teraz daj ankiete w calosci albo wyjazd

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 217
Nie chcem z siebie robic niedzwiedzia , zobaczymy co z tego bedzie , a dawka nie jest smieszna a kontrolowana lepiej pomalu a sukcesywnie . Co do ankiety , to faktycznie nie chce mi sie leniwej dupy ruszyc z kanapy po miare :) . A co z cynkiem dzala to faktycznie w takich ilosciach i przy jakich dawkach danabolu trzeba sie martwic o gino .

Dzisiaj to jutro którego Bałem się wczoraj......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
juz ci pisalem ze taka dawka gino nie wywola, zreszta cykl z dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
cynk na gino nie pomaga...
dawka 15mg to dawka z doopy

ale zrobisz jak chcesz

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 217
Co znaczy cykl z dupy ??? Beda efekty czy nie , bo nie chodzi mi o mase za wszelka cene - rozstepy i walka z gino ( przy zwiekszonych dawkach ) sp..dolone libido a co za tym idzie usychajace jaja i **** ktorego mozna wtedy juz tylko do sikania uzywac . AH i cynk nie pomaga na gino to wiem , ale czytalem ze jest jako taka oslona czy nie ????

Zmieniony przez - SpyrydoN w dniu 2010-05-30 18:02:43

Dzisiaj to jutro którego Bałem się wczoraj......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z ta wiedza to odpusc sobie sterdy, lub dalej tkwil w niewiedzy i rob forme na 15mg metki...powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 217
Po wiedze przyszedlem do ciebie , a ty nie potrafisz jej przekazac no szkoda .. nie stawiaj sie okoniem , i nie unos sie doswiadczeniem , ja potrzebuje zebys mi rozpisal jak to ma wygladac a nie pie..ic powodzenia na 15 mg , i cykl do doopy .. no to mi pomogles...

Wiec jeszcze raz jakie dawki sa bezpieczne ( gino ) jak sie bronic . Jakie sa oznagi gino .

Zmieniony przez - SpyrydoN w dniu 2010-05-30 18:16:01

Dzisiaj to jutro którego Bałem się wczoraj......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
standardowa dawka mety to 25-30mg w cyklu 4-6 tygodniwowym.

oznakami gino sa np swedzace/bolace suty

w razie pojawienia sie obajwow nalzezy uzyc nolvadexu/tamoksifenu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 217
Jestes w stanie podac nazwy odpowiednikow nolvadexu/tamoksifenu na rynek niemiecki ??

Dzisiaj to jutro którego Bałem się wczoraj......

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok po prolongatum i suple po odbloku

Następny temat

Co napierwszy cykl ?

WHEY premium