SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Propionat + NPP] Pytanie odnośnie hormonów w trakcie cyklu + wyniki do oceny.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11092
Witam,

ankieta działu:

1. WIEK: 26
2. WAGA: 90
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka: około 120
-udo: 62
-talia: 88
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lat
6. DIETA:
-białko: 250 g
-węglowodany: 380 g
-tłuszcz: 100 g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak, 6 tyg efedrna 40 mg dziennie zakończony 2 miesiące temu
8. TRENING:
Split
Poniedziałek - biceps
Wtorek - klata piersiowa
środa - barki + triceps
Czwartek - wolne
Piątek - plecy
Sobota - nogi
Niedziela - wolne

9. CEL CYKLU: głównie zwiększenie masy mieśnowej
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: około 15 %
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): raczej endomorfik (dosyć łatwo nabieram kilogramy, szczególnie złe)
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 3200 kcal
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: około 130 kg
-martwy ciąg: nie robię
-przysiad: około 120 kg


A teraz moja sytuacja:

Jestem na cyklu od 03.10 środki które przyjmuję to:
- Testosteron Propionat 100mg E2D
- NPP 100mg E2D.

27.10 zrobiłem sobie badania kontrolne i wyniki pokazały mi podwyższy estradiol i prolaktynę oraz oczywiście testosteron.Samopoczucie raczej na 0, niby nic złego się nie dzieję, ale również nie czuję praktycznie działania testosteronu (a poziom podwyższony jest). I tu się pojawia moje pytanie, co mam zrobić w tej sytuacji? Zwiększyć dawkę testosteronu? Zmniejszyć/odstawić NPP? Czy może w jakiś sposób zbijać te niepożądane hormony?

Wyniki badań:


Pozdrawia.








Zmieniony przez - alcatraz90 w dniu 2016-10-28 16:26:14

"Podnieście głowy to może zobaczycie mnie nad wami"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21748 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Zbić 1 & 3 hormon

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11092
Ok, ale może jakaś podpowiedz w jaki sposób. Czy sam diosminex będzie dobrym wyjściem? Jeśli tak to w jakich dawkach i odstępach czasowych? Czy może dorzucić tamoxifen?

"Podnieście głowy to może zobaczycie mnie nad wami"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21748 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Brałeś kiedyś tego typu leki? Wiesz co u Ciebie się dobrze sprawdza czy to 1x..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11092
Pierwszy kontakt z SAA, więc za lekami typu tamox czy dosminex też nie miałem do czynienia.

"Podnieście głowy to może zobaczycie mnie nad wami"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dostinex w sumie drogi,ale jak masz to spoko. Daj w pierwszym dniu tabsa za 3dni znów tabsa i potem co 10/14 dni tabsa zależy jak będzie się trzymać poziom prolaktyny. Na estradiol nie tamox,a exe czyli etadron/symex. Pierwsze 3dni pp tabsie potem 1/2 co 3 dni takie standardowe dawki,a po 2tyg zrób znów badania. No e2 dobrze mieć trochę wyżej na masie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11092
Dzięki za odpowiedz ;) Dostinex mam, gorzej z tym exe musiałbym popytać. Ale czy na tym poziomie który mam zbijanie tego estradiolu jest konieczne? Czy może zostawić to tak jak jest, bo sam piszesz, że dobrze mieć delikatnie podwyższony.

"Podnieście głowy to może zobaczycie mnie nad wami"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
Jak nie odczuwasz wysokiego estro. Czyli coś niepokojącego z sutkami np. Swędzenie, powiększony gruczoł to możesz lecieć z takim estro. Ja większość cyklu miałem estro w granicach 100.
Minus jest taki, że może Cie bardziej zalewać. Wszystko zależy wtedy od diety.

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czyszczenie i wycinka na zawody

Następny temat

Pomoc w ulorzeniu cyklu

Wiecej