SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIŚ (PIĄTEK) WŁĄCZAMY NATIONAL GEOGRAPHIC!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1037 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65298
troche sie dziwie po niektorych komentarzach
ale wedlug was jak mialby wygladac naprawde wiarygodny film na temat saa? i co powinno byc w nim ukazane ?
sam w temacie jestem zielony. dopiero planuje start z saa wiec jeszcze tak tego dokladnie nie pojmuje roznych spraw na ten temat
ale tak juz z ciekawosci pytam

Na co mnie stać w swoim życiu osiągnę
A czy przed Bogiem zdążę tego naprawdę nie wiem
Niejeden mówił martw się sam za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ja juz zaproponowalem stworzenie rzetelnego dokumentu, ktory pokazywalby brutalna prawde o sterydach. nawet tytul juz jest - trzeba tylko producenta zalatwic. obsade wybierzemy na forum, droga castingu rzeczy jasna.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ja na narratora

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1037 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65298
to widze ze szykuje sie super produkcja

Na co mnie stać w swoim życiu osiągnę
A czy przed Bogiem zdążę tego naprawdę nie wiem
Niejeden mówił martw się sam za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 102065
nie rozumiem tego że mówili że SAA są stosowane od 70 lat a nie mogą zrobić badań długookresowych - dajesz kase gościowi co i tak sam wcina pod warunkiem comiesięcznych testów itp. Kto naprawdę chciałby zbadać długoletnie działanie SAA na organizm ten by dał radę przy odrobinie chęci. Tylko że trzeba by było troche kasy zainwestować więc po co - łatwiej zrobić taki reportażyk... Miałem przynajmniej nadzieję że dadzą jakieś miarodajne porównania grup które biorą SAA/placebo w ciągu kilku lat i jak to wpływa na organizm


Zmieniony przez - lukerrr w dniu 2008-05-23 23:44:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
badania niektorych aspektow dlugotrwalego stosowania saa byly publikowane. poszukaj badan nad testosteronem jako odwracalna meska antykoncepcja. tam przy okazji stan zdrowia byl monitorowany (nie tylko skutecznosc srodka).

przy koksiarzach ciezko o wiarygodne badania, czemu? no sam sobie odpowiedz, bo ja nie mam mocy pisac.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39285
Telewizja ma swoje prawa...sprzedaje się sensacja itd, prawda sprzedaje się słabo bo jest nudna. A każda sensacja i historyjka musi mieć "dobry morał"...tutaj morał był jasny "sterydy zabijają". Zresztą to nie był program dla nas tylko dla tych co stanowią większość oglądających stację i nie mają zielonego pojęcia o sterydach. Baby w maglu jutro będą gadać że od sterydów jajka maleją i samobójstwa można popełnić

Poza tym metodologia tego programu do bani. Przykłady kulturystów którzy umarli...a gdzie ci którzy nie umarli? Przytoczyli raptem 3 czy 4 przypadki śmierci...super badanie statystyczne...lepsze przekręty to robią już tylko chyba "niezależne ośrodki badań opinii publicznej" przed wyborami

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Skutki uboczne naduzywania sterydów nigdy nie bede do konca znane, jeden wpakuje w siebe tone koksu i nic mu nie bedzie ,a drugi po jeden trzeciej tego co ten pierwszy dozna uszkodzen organizmu do końca życia. Miejcie sie na baczności i zawczasu zapobiegajcie skutką ubocznym, profilaktyka najważniejsza, moze śmiesznie to brzmi ale leżąc a szpitalnym łóżku bedzie miec sporo czasu na przemyślenie jakie bede się gdzie popełniło. Najlepiej człowiek uczy się na własnej skórze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
najlepiej powiedzial facet na koncu programu. nikt nie chce narazac swojego zdrowia, ale chec zaistnienia, pokazania sie swiatu jest silniejsza. to ludzie i media wymagaja od kulturystow coraz wiekszej masy, skrajnej definicji oraz ilosci wbitego soku. ma byc poprostu show!

sog dla niego za ta wypowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 102065
Poza tym te przykłady zwapnienia tętnic, zatorów, zawałów, śmierci, samobójstwa (hmm...spadek własnego testo po cyklu bez odbloku?) były podane w przypadku ostrych hardcore`owców. A czy jest sens ćwiczyć przez 10-15 lat na sucho i osiągnąć tyle co goście łagodnie stosujący SAA w ciągu kilku lat (bez większych ubocznych)? Moim zdaniem nie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping W Sporcie

Następny temat

takie pytanie o gino

WHEY premium