SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dżaro Wita...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 81728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
No całkiem nieźle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 405
Panowie nie nudzą Was te spekulacje na temat soku? Naprawde nie macie nic ciekawszego do powedzenia? Nic macie innych pytan? I pewnie nie którzy sobie myślą "Ja też bym mógł tak wyglądac i byc na scenie,ale..." i tu się pojawia setki powodów. Nie twierdze,że nie,a wrecz przeciwnie zachęcam Was wszystkich do podjecia decyzji,że kiedys wyjde na scene i pokaze,że moge- okaze sie wtedy ilu tak naprawde może zrobic cos więcej niż tylko pisac głupkowate posty na forum. Osobiscie dawno przestałem sie przejmowac takimi tekstami i nawet przestałem wnikac z czego,to wynika. Jestem zdania,że każdy powinien robic to w czym sie dobrze czuje i co mu wychodzi- ja robie,to co kocham,to co daje mi poczucie spełnienia i jakoś wyróżnia mnie z tłumu ( z charkteru jestem raczej indiwidualistą ),jesli ktoś docenia prace i wysiłek jaki wkładam w to wszystko- dziękuje,a jesli ktoś widzi tylko sok i egoizm- pewnie jest człowiekiem,ktory jeszcze sie nie odnalazł i na razie pozostaje mu krytykowac innych.

To jest hardcore,to jest Animal...wytrzymasz!?

...
Napisał(a)
Usunięty przez 50 Dollars za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 181
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 470 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31800
Jakby napisal, ze bral to dopiero rozpętałaby się dyskusja "a co? a ile?". Każdy ma swoje tajemnice i nie wszyscy muszą wszystko wiedzieć. Jak ktos jest przekonany, ze to wszystko zasługa koksu niech sam spróbuje- nic bardziej nie utwierdza w danych przekonaniach niz odczucie czegoś na własnej skórze. Wtedy szybko zmienicie zdanie. Dżaro swietna sylwetka + rocznik, tylko pogratulowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 405
pezzz93- wydajesz się być właśnie typem ludzi o ktorych pisałem troche wyżej. Jeżeli wg. Ciebie sok,to klucz do sukcesu w takim razie jestes zupełnym laikiem w temacie kulturystyka. Liźnij chodź odrobine tego sportu w wyczynowym wymiarze,a zrozumiesz jaki jest przepis na sukces. A póki co proszę Cie o to żebyś więcej nie wspomniał na temat soku,bo to nie jest dzial doping. Masz jakies pytania dotyczące diety,treningu,suplementacji- jestem do Twojej dyspozycji chodź żaden ze mnie ekspert,ale na tyle ile bede mołg na tyle pomoge.

To jest hardcore,to jest Animal...wytrzymasz!?

...
Napisał(a)
Usunięty przez 50 Dollars za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 181
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 405
Jeśli liczba 93,to rocznik w którym sie urodziłes,to wiele wyjaśnia Napisz coś mądrego,wtedy opowiem.

To jest hardcore,to jest Animal...wytrzymasz!?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1576 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17592
chyba niektórzy tutaj się zagalopowali z osądzaniem autora.Nie ma ochoty rozmawiać na temat "brał czy nie"i to nie jest dział do takich rozmów.Więc skończcie zadawać w kółko te same pytania.
Co do autora bardzo dobra sylwetka która wymaga od Ciebie napewno wielu wyżeczeń i za to szacunek.


Zmieniony przez - dan-marko w dniu 2009-07-03 11:40:20

temu, który na nim siedział, było na imię Śmierć, a piekło szło za nim...

...
Napisał(a)
Usunięty przez 50 Dollars za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
ja tez nie rozumiem pytajacych o sok, prawda jest taka jak autor napisal, kto siedzi w tym sporcie ten wie jak to jest z niektorymi sprawami.

Zaden pro nie mowie otwarcie ze bierze, coleman jak byl w polsce to zapytany o doping odpowiedzial ze najlepszym dopingiem dla kazdego sportowca jest wymagajacy trener. I tyle sie dowiedzielismy od ronniego

Nie wiem czy zauwazyliscie ale mistrzowie polskiej sceny kulturystycznej tez w wywiadach nie sa sklonni do opowiadania o swojej czystosci, dzaro pewnie tez sie do nich w przeciagu lat zaaliczy sadzac jakie robi postepy i pewnie nei chcialby zeby mu wypominano za pare lat ze gdzies na forum kiedys tam sie pochwalił

A co do autora sylwetka kapitalna, duzo pracy to kosztowalo na pewno
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pitt juz tu nie straszy %-)

Następny temat

KONKURS NA LOGO FIGHT24.PL!!!

WHEY premium