SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to można jeść?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
packman, no co ty, jak ja codziennie jem liscie i galezie pomidora jako koktajl, bardzo pozywny

mowiac pomidor nie mialem na mysli krzaka tylko juz "produkt" gotowy do spozycia
dobra koniec, papryka i pomidor to owoce, jablko to warzywo, gruszka to grzyb a sliwka to zwierze :)

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
bardziej kompromisowo będzie pomidor i papryka to owoc warzywa

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
dawid

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2852
Packman90 - może dlatego że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, nigdy się nie mylisz, zawsze masz rację do tego jesteś sam na świecie lecz znajdzie się zawsze ktoś komu będziesz mógł "dowalić" aby ulżyć sobie na swoim jakże zwolnionym, przydeptanym, niskim ego... chcesz się dowartościować?

W tych haniebnych czasach, ta gra stała się dla mnie religią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
do pierwszego przecinka masz rację a nie mam pojęcia w jaki sposób ma mnie dowartościowaść zjechanie kogos kto gada że pomidor to warzywo... koniec tematu

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Dobrze, przestańcie juz, bo poprosze o usuniecie ;)

Spory na priv.
Wszyscy sie tutaj wypowiadają tylko nie ta osoboa co potrzeba :)

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2852
Dobrze, tylko że Twój problem "pacmanie90" polega na tym że jesteś problematyczny sam w sobie. Pewnie masz ciężko, bo mi pewnie by było gdybym był na Twoim miejscu. Więc rozumiem Cię i zakańczam temat

Zmieniony przez - UQASH w dniu 2009-12-02 14:54:30

W tych haniebnych czasach, ta gra stała się dla mnie religią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
packman, raczej owoc wazywa ziemi Ziemii Ukladu slonecznego Drogi Mlecznej :P
bedzie wiadomo o co chodzi xd

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiec jak wyglada sprawa z fruktozą jesli chodzi o pomidory i paprykę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2852
AAaaa i coś jeszcze dla Pana wszechwiedzącego...
"W znaczeniu kulinarnym owoc to jadalna część rośliny będąca owocem w znaczeniu botanicznym ale rosnąca tylko na drzewach lub krzewach. Owoce roślin zielonych uważane są za warzywa (np. pomidor, ogórek, groch, dynia). Wyjątkowo wśród roślin zielnych owoce w znaczeniu kulinarnym dają truskawki, poziomki i ananas."

Więc, pomidor- owoc, rośliny zielonej...uważany za warzywo.


Przy papryce przeważnie ok 1/2 z całości makro~, jedno- i kilkucukrowce (fruktoza, glukoza, sacharoza) i wielocukrowce (skrobia, substancje pektynowe i błonnik
A o fruktozie z pomidora mówi się że "nie zabija"



Zmieniony przez - UQASH w dniu 2009-12-02 23:07:16

W tych haniebnych czasach, ta gra stała się dla mnie religią...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy urosne?

Następny temat

Koncentracja

WHEY premium