SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to dobry pomysł ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 440
Cześć. Mam pytanie odnośnie strzałów. Przechodzę z susty na enana, bo po suscie nie czułem się najlepiej, bolące iniekcje, parę dni i to tak solidnie, jakby jakiś olej był do kitu...

Na ten moment sprawa wygląda tak :
Jestem prawie 3 tygodnie po pierwszym zastrzyku susty (250mg co 5 dni) , ostatni strzal susty 11 maja (7 dni temu), a 2 dni temu poszedł strzał 125mg enana.

I tu pojawia się problem, bo dopiero we wtorek (za 3 dni od dziś) będę miał enan, a między ostatnim strzałem a dojście enana jest różnicy 5 dni. Dodam że poszło tylko 125mg enana teraz.

I moje pytanie jest takie, bo planowałem w niedziele walnąć 125 mg susty. Czy to będzie dobry pomysł, żeby wyrównać do tych 250mg ?

Wybaczcie nie wiem czy zrozumiałe jest to napisane. Wygląda to teraz jak zadanie matematyczne trochę.

Dodam jeszcze, że na treningu było już czuć moc, lepsza pompa, regeneracja itd, także susta nie mogła być fake, bo kopa dawała mocnego.

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.


Zmieniony przez - Nesperato w dniu 2024-05-18 06:42:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 580 Wiek 39 lat Na forum 203 dni Przeczytanych tematów 6350
Coś w tym jest ale dyskusje zbyt głębokie na dylematy kolegi bo jak by takich ilości nie rozłożył to pewnie różnicy nie zauważy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 746 Napisanych postów 1223 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 42313
Nic nie wyrównuj, przybij normalnie 125mg i później dalej według schematu.
1

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95850 Napisanych postów 366289 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1674467
Jak nie zrobisz będzie ok i bez różnicy
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 440
lodzianin1
Jak nie zrobisz będzie ok i bez różnicy


Bez różnicy? Według mojej logiki, jeżeli wykonałem mniejszy strzał 125 i za 5 dni pójdzie następny tyle że już 250mg to chyba będzie różnica w stężeniu teścia we krwi.

No ale jak mówię nie jestem żadnym lekarzem, takie moje przypuszczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 214 Wiek 49 lat Na forum 211 dni Przeczytanych tematów 6550
Robiąc iniekcje co 5 dni to każdego dnia masz inne stężenie testa w krwi - bez względu na to, ile sobie nie wstrzykniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 440
HTZ_fan
Robiąc iniekcje co 5 dni to każdego dnia masz inne stężenie testa w krwi - bez względu na to, ile sobie nie wstrzykniesz.


No tak, ale jeżeli wstrzyknąłem 125mg, czyli połowę mniej niż zazwyczaj, to te stężenie spadnie piątego dnia bardziej, niż jakbym wbił 250mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 580 Wiek 39 lat Na forum 203 dni Przeczytanych tematów 6350
Serio ludzie mają problemy ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 214 Wiek 49 lat Na forum 211 dni Przeczytanych tematów 6550
Nesperato


No tak, ale jeżeli wstrzyknąłem 125mg, czyli połowę mniej niż zazwyczaj, to te stężenie spadnie piątego dnia bardziej, niż jakbym wbił 250mg.


Niekoniecznie, bo spadek nie jest liniowy. Innymi słowy jeśli sobie podasz raz 100mg jednorazowo, a drugim razem 1000mg jednorazowo to w obu przypadkach po 20 dniach (lub krócej) będziesz mieć zero syntetyka w organizmie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 580 Wiek 39 lat Na forum 203 dni Przeczytanych tematów 6350
Kolega wie co to okres półtrwania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 214 Wiek 49 lat Na forum 211 dni Przeczytanych tematów 6550
Okres półtrwania niewiele ma do rzeczy. Gdyby to było takie proste to kalkulatory stężeń by działały, a badania nie miałyby sensu.
Co do zasady - OK - poda więcej, więc 5. dnia powinno być więcej w organizmie (ale już 20. dnia zero w obu przypadkach, zatem mniej/więcej już nie obowiązuje). Chciałem tylko zauważyć, iż w piątym dniu po podaniu 250mg vs. 125mg niekoniecznie wynik laboratoryjny wskaże 2x więcej testa w krwi. Śmiem twierdzić, iż tak nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95850 Napisanych postów 366289 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1674467
Ale czy poda tak czy poda tak nie odczuje różnicy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hcg swiss

Następny temat

AC 262 536

forma lato