SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy sprzedaz PH jest legalna w Polsce???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 63 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 297
Hymmm ale zadna z tych substancji nie jest zdelegalizowana jak to nie ma np do metanabolu, zadna z tych substancji nie widnieje w zadnych wykazach itd.
Taka substancje PH mozna potraktowac jako RC czyli RESEARCH CHEMICALS i odpsrzedawac do dalszych badan laboratoryjnych, a nie spozywczych jako suplement co mialo miejsce w USA.....wtedy te substancje tez nie byly w wykazach FDA wiec produkowali i handlowali. Zreszta...one nie byly produkowane w USA jak ktos juz tu pisal...tylko importowane z chin i pchane w capsulki.

Mnie interesuje innny temat czy taki sklep zajmujacy sie sprzedaza chemii laboratoryjne (PRZYKŁADOWO!!!) www.astro-lab.com (nie wiem czy mozna wstawiac linki, jak tak to prosba admina o usuniecie) mogl, by wprowadzic taki srodek jako srodek NIE DO SPOZYCIA PRZEZ LUDZI, DO DALSZYCH BADAŃ I ROZWOJU TECHNOLOGICZNEGO.

Mam wrazenie, ze odpowiadajac WSZYSCY z Was nawiazujecie do suplementacji, a to juz sa inne prawa...do zjedzenia, czy lekarstwa, farmaceutyki......tak zapakowane i opisane srodki beda nielegalne (moze jak nawet sa legalne w Polsce, ale nie sa wpisane na liste srodkow spozywczych , brak rejestracji wiec jako suplement sprzedawane byc nie moze).

Jak ktos z Was zna takiego specjaliste ktory bedzie w stanie okreslic to i prawnie udokumentowac na pismie.....to dla dobra forum i wiedzy zlece takie "badanie,analize" zwał jak zwał....


;))))))))))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli niespożywcze to można, sprawa wtedy wygląda jak z GBL (choć pewnie jakby było popularniejsze to by się dopieprzyli).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 63 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 297
"jeśli niespożywcze to można" czy na pewno? ja raczej jestem pedant jezeli chodzi o takie sprawy... wiesz, to musi byc czyms poparte.... nie to zebym Ci nie wierzyl ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To poczytaj o GBL i innych substancjach na pewnym forum dla ćpunów. Jedyne co to trzeba opracować tabliczkę dotycząca właściwości danego środka (po co).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
dobry koks jakos pitbull funkcjonuje i sprzedaje nadal ph wiec watpie ze by mu ni siedli na dupe jakby to bylo nielegalne. mysle ze poprostu u nas nie sa te substancje na liscie zakazanych i tyle. w usa byl ban na wiekszosc i tam nielegalne. ale u nas jeszcze dluga droga do tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to co cybera zamknęli bo im się nie opłacało czy co? :D

zreszta wcześniej pisałem, niema czegoś takiego jak lista substancji zakazanych, są tylko produkty farmaceutyczne, a za wprowadzanie tych bez zezwolenia więzienie.

Zmieniony przez - dobrykoks w dniu 2010-10-05 18:15:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
ale Tomczers ma racje jakoś najpopularniejszy sklep funkcjonuję.
A co do C.to przymkli bo nie wiem czemu , może to nie miało z tym nic wspólnego , może coś innego chciał sprzedawać(mocniejszego) ?
Bo jeżeli za to to tak samo czemu na allegro dalej ludzie to sprzedają?
Chyba ph nie mogą być zbanowane ,a sprzedaż ich karana więzieniem, bo allegro nie pozwoliło by sobie na takie ryzyko,

Tak mi się wydaję:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
allegro ma swoj regulamin, a prawo to prawo, na allegro mnóstwem legalnych rzeczy nie możesz handlowec i mozesz mnóstwem nie legalnych (masa podróbek etc). Cyber sprzedawał PH przez ponad 5 lat, pitbull nawet tyle nie jest i raczej nie powiedziałbym, ze jest popularny bo ma taki wskaźnik RU jak małe sklepy internetowe z suplami.. inna rzecz, ze w necie też jest mnóstwo stron z orientacyjnymi cenami sterydów i ich też przez lata nikt nie zamyka i co to też znaczy ze działają legalnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
ale te sklepy mają tylko cene podaną orientacyjną niby, nigdzie nie ma zamów czy dodaj do koszyka jak w sklepach.

C. sprzedawał przez 5 lat ph ale jesteś pewny ,że dlatego go drapneli, a nie bo coś jeszcze miał przy sobie ?
Jeżeli tak to nie rozumiem nic a nasze prawo jest mega .....@$@$
z allegro zawsze mnie zastanawiało właśnie czemu podróbki są sprzedawane, i inne nielegalne rzeczy...Czy policja jest tak ślepa?Czy nie ma oddziału który to reguluję.
Mi się wydaję ,że te ph nie są zakazane u nas i dlatego to ludzie sprzedają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
koks co ty gadasz. pitbull to jeden z nielicznych sklepów ktore sciaga towar z usa, m.in cyber i animal tez sciagaja. i to wszystko musi przejsc kontrole i nieraz przez to ze jakas urzedniczka sie doczepiala do czegos to byly opoznienia w dostawach towaru. a nie powiedzialbym ze pitbull to maly sklep, zreszta to bardziej hurtownia niz sklep obecnie. wiekszosc towaru wala za granice hurtem. co do allegro to nie wiem czy tak mozna sprzedawac wsio. poprostu nie wszystkie aukcje sa w stanie usuwac. nieraz widzialem aukcje z grami pirackimi czy perfumy podróbki byly usuwane w pare godz po wystawieniu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clik and help me ;)

Następny temat

1 Cykl Winstrol+Clenbuterol. Redukcja zezba

WHEY premium