SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy połączenie tych dwóch odżywek bedzie dobrym pomysłem ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1732

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

84

Wzrost

188

Obwód ramienia

37

Obwód klatki

105

Staż na siłowni

4 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

diete trzymam

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

nie mialem

Opisz swój plan treningowy

4 razy w tygodniu, plan głównie na mase

Cel cyklu

poprawic swoje przyrosty (do 2/3 cm)

Stan zdrowia

w pełni zdrowy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie mam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
Jaki masz rozkład ww b t?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 93 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 912
Yyy, o co chodzi ? Bt ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
Ilość makro składników tj. Wegle tłuszcze białko w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 93 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 912
A to nie wiem tego, nie mam rozpiski diety, ale jem to co sie powinno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
Szkoda zachodu jak nie wiesz jak się odzywiac... To jest podstawa a ty tego nie wiesz a chcesz koksy ladowac. Dla mnie się nie kwalifikujesz na ten dział. Juz się nie udzielam miłego wieczoru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 93 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 912
Przez te 4 lat jadałem to co sie powinno jeść i szło mi dobrze, tylko po prostu cos mnie stopło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
Jestem przekonany na 1000% ze masz zq malo kcal w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 93 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 912
Zostawmy teraz temat diety, mozesz mi odpowiedzieć co z tym black devilem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
po co pytasz jeśli nie słuchasz co ci odpisują. Człowieku twój wygląd mówi ten człowiek wrzuci na siebie 10 kg mięsa treningiem i dietą. Dieta = full kalorii, trening = ćwiczenia tylko wielostawowe z ilością powtórzeń 6-8 i małą liczbą serii. Cel - dokładanie non stop ciężaru do sztangi. Ile ciskasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
Zwylky boostet testa oparty na daa zma i innych ziolkach dla mnie strata kasy na kolorowe pudełka które guzik dają. Jedyny suplement warty uwagi to zwykle mono w dawce 5/10mg ed i styknie ewentualnie jakis pre workout ale nie cpalnia czyli bez 1.3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol balkan [30mg ed]

Następny temat

Cykle 6 miesięczny .Rzeźba.

WHEY premium