SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ma ktoś zdanie na temat stacku NO-CRE-X3 ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Apokalipsa - Dymatize to nie tylko Xpand. Nie zapominaj o tym. A we wszechmocną skutecznośc suplementów Olimpu też nauczyłem się nie wierzyc. Nie mówię, że KO jest gorsze od XP, bo nie brałem jeszcze ani tego ani tego (ze stacków tylko Cell Pump, który chwalę). Chodzi mi o to, że nie można tak z góry osądzac, że ten suplement jest gorszy, bo na każdy organizm ten sam suplement może zadziałac inaczej. Nie można się zacietrzewiac. Szacunek.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wiesz ja piszę bo brałem i xpanda i crevolution więc piszę dokładnie wg. swoich odczuć a wierz mi dość dobrze potrafie odczuć różnice- nawet drobne niuanse naogół mi nie uchodzą, a KO rzeczywiście jeszcze nie brałem ale rzeczą niemożliwą jest żeby stak o lepszym składzie niż crev działał od niego gorzej, w to jakoś nie wierze, ja nigdy nie twierdziłem, że xpand jest zły bo jest b. dobry ale za żadne skarby nie mogę się zgodzić że jest lepszy od tego czy tego i to niekoniecznie Olimpowego,
a zgodzisz się ze mną że jest kilka osób które chcą za wszelką cenę przypisać mu numer 1 na świecie a tymczasem nawet w Polsce nie jest numerem 1 co jak wspomniałem nic mu nie umniejsza ale bez przesady...
też Szacunek!

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2005-07-05 18:55:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
"mi dość dobrze potrafie odczuć różnice- nawet drobne niuanse naogół mi nie uchodzą"
Łahahahahah
Miszcz
Do autora łykaj xp jak masz w tej cenie nawet się nie zastanawiaj.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446

mnie teraz gdyby proponowano xpanda za 99 zł to chyba bym się nie skusił, no chyba żeby go opchnąć z małym zyskiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Apo lubię Cię, ale czasem jak walniesz p***** to masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
za dużo pro cas z olimpa sie najadł 30 minut temu i smierdzi komerchą.
nie dygaj, bez ponizania, też beda placic, chocby za poswiecenie i wierzenie w ideały, ktorych nie było

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
rozumiem fanatyzm, ale bez przesady...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Czarnuszku, ja jakbym miał wierzyć w takie ideały w które ty wierzysz i wypisujesz jaka to super jest promowana przez ciebie firma to aż żałość człowieka zbiera...
no i ty Zip ostatnio też się popsułeś bo pociągnęło cię jakoś w jedną stronę...
więc czy nie lepiej zacząć od siebie zamiast snuć bezsensowne dywagacje...
sprawa jest zupełnie prosta jeśli mam mieć w podobnej cenie xpanda i crevolution to wyberam bez zastanowienia to drugie, takie moje zdanie a fanatyzmu czy czegokolwiek innego w tym ani śladu, rozsądny człowiek wybiera zawsze to co lepsze... czyż nie?
pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
twoja wizja mnie jako wafla pewnej firmy w celu reklamy jest zgubna.

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Apo nie zepsułem się...
poznałem co dobre
oraz co lepsze
to wszystko
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

batony

Następny temat

siła

WHEY premium