SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ćwiczyć podczas przeziębienia ???

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 331 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1819
Jestem w trakcie rozpoczętej sesji treningowej na masę i się przeziębiłem . Szkoda robić teraz przerwę jak tak ładnie idzie do przodu :) Ćwiczyć podczas przeziębienia czy nie ??? Czy trening opóźni powrót do zdrowia czy może go przyśpieszyć ??? Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam .
1

Masa i Dyscyplina Ból Nie Istnieje

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
W takim okresie najlepiej dać odpocząć org żeby mógł walczyć z infekcją, a dodatkowe obciążanie go wysiłkiem fizycznym temu nie pomaga. Choć ja osobiście kilka razy ćwiczyłem dalej, ale to kwestia znajomości swojego organizmu. Teoretycznie powinno się dać spokój, ale w praktyce wygląda to inaczej.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Teorie są dwie. Jak nietrudno się domyślić jedna mówi - nie ćwiczyć, druga - ćwiczyć.

Jeżeli infekcja obejmuje górne drogi oddechowe - katar, ból gardła, i nie występują żadne inne dolegliwości (silny ból głowy, stawów, gorączka, kaszel), to wysiłek fizyczny u niektórych osób wzmaga produkcję komórek obronnych organizmu, co w konsekwencji przyśpiesza leczenie. Jest to jednak kwestia mocno indywidualna i jak napisał krzykacz, wszystko zależy od znajomości swojego organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 331 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1819
Dziękuję za odpowiedzi. Lecę więc ćwiczyć i będę obserwował jak się zachowuje mój organizm .

Masa i Dyscyplina Ból Nie Istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Ashardon
wysiłek fizyczny u niektórych osób wzmaga produkcję komórek obronnych organizmu, co w konsekwencji przyśpiesza leczenie


W tej kwestii dopowiem taką ciekawostkę - u mnie podczas nawet mocnego kataru na treningu nos się zawsze odtyka i oddycham swobodnie, ledwo 30min mini po i znów lipa... mimo środków na katar to nie oddycha mi się tak swobodnie jak na treningu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 331 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1819
Krzykacz ostatnio zaczynałem taki temat "czy ćwiczyć podczas przeziębienia" sprawdzałem twój sposób na odtykanie nosa mam tak samo:) hehe

Masa i Dyscyplina Ból Nie Istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skoliza garb jednostrony grzbietowy i barkowy

Następny temat

Nieproporcjonalne nogi!

WHEY premium