SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czosnek

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 508
witam
Oswieccie mnie w kwesti czy prawda jest ze czosnek ma jakies wlasciwosci obnizajace cisnienie. A moze wrecz odwrotnie? No chyba ze wogole to jakies wyssane z palca historie..? hmm.. ktos moze ma jakies teorie na ten temat?:)
pozdrawiam

We are the all-singing, all-dancing crap of the world.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 513 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8595
czosnek podobnie jak i cebula zawiera znaczne ilości adenozyny, działającej rozkurczająco na mięśnie gładki, a to przyczynia się do rozszerzania naczyń krwionośnych, a przez to następuje spadek ciśnienia krwi, ponadto poprawia samopoczucie

Zmieniony przez - federer27 w dniu 2008-03-05 19:45:35

nn

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
Tak ma właściwości obniżające ciśnienie tętnicze, bynajmniej tak pisze na ulotce. Ja niedawno skończyłem brać tabletki czosnkowe "Alitol" , brałem je bo też własnie usłyszałem ze naturalnie obniżają ciśnienie. Nie wiem czy mi spadło ale dobrze sie czułem jak je zaczełem je brać, napewno nie zaszkodzą, góra 8zł w aptece.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 508
a no to mi sie troszke rozjasnilo.. dziekowal.
pozdrowienia.

We are the all-singing, all-dancing crap of the world.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
ja cały czas wcinam kapsy z Alitola, dwa razy dziennie i wyglada na to ze mi pomogłybo mierze czesto cisnienie i jest juz normalne, nie ma skoków itd bo wczesniej srednio miałem 140-150/85-90, a teraz mam srednio 130-135/80-85, ale czosnek ma zapewne czesciowy wpływ na cisnienie, trzeba go wspomagac dietąa raczej na odwrót, diete-czosnkiem

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
ja jak będe miał kase kupuje następną paczke warto szamać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1047 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4955
a nie walilo od was czosnkiem jak to braliscie?? bo mi niezle walilo i pot siarczysty nawet na ulotce jest napisane przeczytajcie zanim to zjecie

Zmieniony przez - FLEXXIP w dniu 2005-03-12 02:18:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 508
witam.
cytat z ulotki:

"Lek jest równie skuteczny, jak świeży czosnek, ale jest pozbawiony nieprzyjemnego zapachu tej rośliny, gyż substancje czynne uwalniają się z perełek dopiero w jelitach"
coz.. zmiarkujemy ;)

pozdrawiam

We are the all-singing, all-dancing crap of the world.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
własnie nic nie czuć nie wiem flexxip co Ty jadłes

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
jasne że nic nie czuć, pierwsze dni moze jedynie sie troszke odbijać czosnkiem, ale na serio, zero smrodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 251
A wiecie ja zjadam kilka ziaranek dziennie i jest bardzo smaczny tyle ze wydzielaja sie toksyczne zapachy:) ale lepiej taki niz w postaci kapsulek z apteki?ale w kazdym badz razie jest tez dobrym antybiotykiem na grype i i inne przeziebienia. Smacznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
czy w kapsach czy zwykły czosnek, nie ma różnicy chociaz nie wiem ile ząbków odpowiada jednej kasułce hmm moze ktos wie?

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opalanie "na raczka" :(

Następny temat

opalanie - plamy

WHEY premium