SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Częste prysznice w lato

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Mam pytanie: zaczna się lato i niestety z powodu gorąca człowiek szybciej się poci... chciałem spytać czy dwie kąpiele dziennie: jedna rano normalnie mydłem a druga wieczorem samą wodą lub też normalnie są możliwe?

Bo wiem że zbyt częste kąpiele są niezdrowe ale nie wiem jak to jest z samą wodą.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
dwa razy dziennie to nie za duzo, to w sam raz własciwie tylko czemu wieczorem bez mydła?
ja teraz biore prysznic 3 razy dziennie, ten po obiedzie to w sumie bardziej o to zeby zmyc kremy z filtrem bo sa lepiące, nie zanotowałam na razie jakis sensacji typu wysuszona skora, swędzenie itp. jak zanotuje to ci powiem

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Czytałem nie raz że zbyt dużo kąpieli dziennie z mydłem może spowodować uszkodzenie czegośtam z bakteriami Dlatego drugi raz myślałem że bez ale jak z to z ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
ja sie kąpie ddddduuuuz razy latem czasem jak jest goraco tak nawet tak sobie bipre prysznic zeby sie ozimnic albo z nudow

dzisiaij juz 2 razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
Lisuu ale 2 razy dziennie to nie jest duzo to raz, a dwa ze jak nie uzywasz protexu (ktory dziala bakteriobojczo co chyba nie jest wielce dobre zeby wiecznie sie tym myc) to tez nie widze problemu, teraz sa delikatnie myjace mydła ktore dodatkowo pielegnuja skore. Polecam do mycia mydlo dove, ja sie niczym innym nie myje juz od dawna, tak samo dobrze jest wetrzec balsam po kapieli, wtedy skora jest najbardziej narazona na wysuszenie. Jesli jest na dworze wielki upal, wtedy sie tez pocimy, to po porannym myciu ten balsam mozna sobie podarowac zeby sie nie kleic, ale po myciu wieczornym uwazam to za nieodzowna cześć kąpieli (ten balsam), tym bardziej ze latem skora tez potrzebuje nawilzenia tak samo jak i zima

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 603
2 razy dziennie mozesz sie spokojnie kapac, 3 razy sadze ze tez nie powinno byc problemu. Oczywiscie moze byc z mydłem Najlepiej po kazdej kapieli nasmaruj cale ciało balsamem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Balsamem na bank nie :P
A co do mydła to wole zwykłym "szarym" nie wiem czemuj ale wtedy czuje się czysty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1924
ja tam uzywam zelu do kapieli i skora jest taka fajna gladka i ladnie pachnie


a dwie kapiele dziennie to akurat, rano i wieczorem i jest git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1047 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4955
zimne prysznice z samej wody to chyba jeszcze nikomu nie zaszkodzily hehe jak jest gorąco to z 10 dziennie :D no a z mydłem to tak ze 2... to chyba max więcej nie potrzebuję... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
ja sie w lato z 5 razy dziennie udaje pod prysznic
coby sie nie pocic jak swinia

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 53
tak jak powyżej stwierdzono to częste kąpiele niszczą bakterie które natłuszczają naszą skóre...więc nie stosując mydła można mieć suchą skórę.pozdro....

ble

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drętwiejące dłonie - zestaw suplementów z witaminami

Następny temat

czy to grozne ??

WHEY premium