SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cypionat + masteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2944 Napisanych postów 996 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13061
Jak za dużo pójdziesz z nadwyżka to Cie zaleje, jak za mało na redu to będzie ciężko i miesnie mogą polecieć. Też myślałem, że to dużo zajmuje, ale to kwestia przyzwyczajenia. Zrobisz jak uważasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Chrissto
Na diete pudełkową mnie nie stać gotować codziennie tez nie mam czasu trzeba pracować takie życie. Chce dołączyć napewno bialko żeby uzupełniać braki. Tak czy inaczej sprzęt zakupiony i pytam czy dawki są ok? Nie mówię żeby być wielkim ale dobrze wyglądać być zbitym i wyzylonym

Usprawiedliwiasz sie i tyle
Wiele osób ma dzieci pracuje,niektórzy więcej niż etat i daja rade
Nie masz czasu jedz monotonnie i ew w weekend coś tam pokombinuj
Smażysz miedo na dwa dni,ryzczy makaron gotujesz to samo,do tego jajka czy coś,kanapki z twarogiem to zajmuje pol h dziennie wiem bo tyle mi się schodzi
Dzieci nie mam ale parę lat pracowałem na 1.5etatu łącznie z dojazdami 14h dziennie do tego siłownia 4x weeke i inne obowiązki i popatrz dawałem rade
Nie będziesz mial nadwyżkę masy nie zrobisz,nawet małej i nawet jak będziesz ,,zdrowe jadl,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 298
Dam rade bede coś napewno kombinował z tym jedzeniem. I to nie jest tak że nie jem w ogóle ale Nie chce mi się już tego tlumaczyc.
Dzięki za odpowiedzi pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2944 Napisanych postów 996 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13061
Powodzenia:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hcg które wybrac

Następny temat

Androtop 16,2 mg

WHEY premium