SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykle suplementów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 512 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3732
Ostatnio wyczytałem że TT należy brać w cyklach po 6-7 tygodni. a jak ma się sytuacja z ZMA i tauryną, czy je też należy brać w cyklach, w jak długich ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
zma i tauryne mozesz stale -> zmniejsz jednak dawke tego pierwszego..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 512 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3732
Znalazłem informacje w pewnym artykule o ZMA, że optymalny cykl powinien trewać 8 tyg. Zapraszam do dalszych wypowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
masz ten artykuł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
cykl zma? bład zma stosuje sie cały czas jak białko czy carbo jezeli masz na zma kase to sa minerały ktore wpływaja miedzy innymi na regenracje i poleprzenie snu

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
Shoho, ale ponoc zalecana dawka cynku dla czlowieka wynosi 30mg dziennie, a ZMA w swej dawce zawiera go wlasnie 30mg...z tym, ze trzeba doliczyc do tego jeszcze z 1/3 dostarczana z jedzenia

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
+ witamin ja wiem ale dla przecietnego człowieka ktora nie uprawia sportu wiec ta dawka rośnie pozatym cynk dobrze z magnezem dobrze wpływa na regenracje

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 512 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3732
"cykl zma? bład zma stosuje sie cały czas jak białko czy carbo" chyba jesteś jedyna osobą która tak sadzi. Osoby które pisza arty na temat suplementów i konsultanci producentów mają o tym pojęcie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
wiekszosc supli mozesz brac ciągle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
niby czemu muszą byc cykle ?

czyli robisz cykle z witaminami :D no wlasnie zastanow sie.

ZMA mozna brac ciagle przerwy jedynie podczas regeneracji rob.Tauryne zbytnio nie radze caly czas, organizm przyzwyczaja sie do latwego zrodla aminokwasu, i po odstawieniu moga byc rozne dziwne rzeczy, typu zwiekszony poziom ACTH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 512 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3732
Ale to są składniki które odziaływują na uklad hormonalny. Brałes wogóle ZMA ? w wieku 16 lat wątpię !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

coś na rzeźbiebie

Następny temat

HYDROXYTRIM czy THERMA PRO

WHEY premium