SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl test enan 500 bold undecyl 1000mg Pytania.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 742 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5822
Nie robi się fronta bo przyspieszasz skutki uboczne druga sprawa jest tak jak Łodzianin napisał bold zagęszcza krew i jak przedobrzysz to jedyne co zyskasz to sobie skrócisz cykl.
Przybij z 300 i zobacz co się będzie działo z estro po miesiącu chociaż ja nie jestem fanem bolda chyba że jako tani dodatek do deca inaczej nie używam i nie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Moim skromnym zdaniem bold i to w tej dawce bez sensu na redu. Po pierwsze hematokryt co może zagrażać nawet życiu, po drugie e2 ubite do zera, po trzecie przynajmniej, u mnie bold powoduje głód więc nici z diety. Masz kilka cykli za sobą, nie myślałeś o masterze czy jakimś t3 skoro to ma być redukcja? Rzadko kto stosuje duże dawki boldka na redukcij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 398
Szybka redukcja 1 miesiąc góra 1,5 , schodze 6kg i wskakuje na mase. Zrobiłem front load 1000mg i schodze na dawke 750. A jak podbić ten e2 gdy spadnie do zera może metą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94875 Napisanych postów 364873 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670319
Pogratulować głupoty
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 398
To może byś się wypowiedział Panie mądry bo chyba po to jest to forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
4 czy 6 tygodni bold to się nawet dobrze nie bujnie. Jak już chcesz bolda to dużo mniejsza dawka bolda a więcej teścia. Wtedy jakieś to e2 byś utrzymywał może. A tak to jak dobry bold to nic nie pomoże bo będzie ubijał cały czas to estro. Brałeś już tyle bolda kiedyś?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 398
Robiłem kiedyś redukcje 6 miesięcy brałem test 500mg i bold 650 nierobiłem wogóle badań i cały cykl czułem sie rewelacyjnie . To była moja najlepsza redukcja w życiu. A jakie dawki byś zalecał ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Tylko że wysoki hematokryt nie boli. Na niskie e2 ludzie różnie reagują, ale ciało i tak dostaje po dupie. Oczywiście jeżeli twoj bold był boldem. Powinieneś zbadać sam dla siebie. Morfologia gdzie masz hematokryt to 6zł, estradiol 25zł. Ja jak mówiłem wogóle na redukcij bym bolda nie brał wolał bym go przechodząc na mase. Jak już dwa środki to test i master. Albo jeszcze lepiej test + t3. A jak musi być bold to zacząłbym od 300. Test np 500-600, bold 300. Zbadał i wtedy podbijał ewentualnie lub nawet dodał coś mocniejszego w małej dawce np. tren (nie wiem jak bardzo jesteś zaawansowany i jak go znosisz). Ja generalnie jestem zwolennikiem dłuższych cykli na małych dawkach z okresowym podbijaniem, ale delikatnym. Wole dołożyć jakiś środek nawet w mikrodawce niż walić grubo to co już leci. Ale to na mnie działa i to moja filozofia. Tutaj też dieta będzie grała role bo cudów nie ma. Jeżeli już byś robił badania to wszystkie odrazu, a naprawde warto co jakiś czas bo zdrowie masz jedno, a co by nie mówić to nie ma zdrowych SAA.


Zmieniony przez - master7711 w dniu 2023-04-30 09:30:51
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 742 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5822
Zrobił bym dokładnie jak master radzi z tym że rozumiem czemu tak idziesz w tego bolda po prostu wychodzi taniej i na bank zadziała z masterem jest ten problem ze właśnie nie każdemu blokuje tak samo a jak stężenie będzie zaniżone to już wcale nie poczujesz gdzie bold zaniżony tak czy tak zrobi robotę.
(Kręcę się wokół tego zaniżenia bo dawki jakie chcesz sugerują że taki masz produkty.
Każdy kombinuje tak jak ma dostępne zabawki)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 398
Dziękuje za informacje a jakbym dał test 500 masteron 400 i bold 500 na mase . Redukcje 1,5 miesięczną już kończe i sie dociołem na test i bold .Mam silną wole co do apetytu dlatego dlamnie niema różnicy z boldem na redukcji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Guz po iniekci w poślad

Następny temat

HCG NASTĘPNIE CLOMID

WHEY premium