SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl po przerwie, powrót do formy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1589

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga / wzrost

77 kg

Staż treningowy

4 lata

Cel cyklu

powrót do formy, masa bez zalewania się

Stosowane już wcześniej suplementy

różne monohydraty, jabłczany, cell pump, green magnitude, mayhem, friction, mesomorph

Stosowane wcześniej spalacze

nie stosowałem

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

dieta jest

Przewidziane finanse na cykl

nie przekraczać 300 zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402439
osobiscie zadnych z w/w nie brałem bo imo to strata kasy kupowac krete za ponad 100zl
ale jakbym mial wybierac to GM kierujac sie opiniami stosujacych, najbardziej popularne i chwalone z w/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6178
GM brałem na ostatnim cyklu dlatego jak już pisałem, odpada, gdyż nie chcę brać tego samego 2 razy z rzędu

GM jednak bardzo dobrze kosi, więc z opinią że wydawać 100 zł na krete to strata kasy się nie zgodzę ;p i podobnych efektów oczekuję od w/w środków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402439
"dobrze kosi" w jakim sensie?
kazdy ma prawo do swojej opinii wiec spoko, jezeli uwazasz ze warto nie bede Ci wmawial zebys nie kupował
mi po prostu wystarczy kreta mono za 30 zl a i efekty beda jak nalezy, nie wierze ze wydajac trzy razy tyle efekty beda 3 razy lepsze skoro tu i tu kreta

kolejnym z wymienionych przez Ciebie jest Storm imo , Detonator ma chyba identyczny sklad wiec jakby to samo, te wynalazki Gaspariego mnie nie przekonuja, raz bralem Super Pump i porazka
(napisałem ze nie brałem w/w, zapomniałem o Stormie, kiedys razem z Shockiem robilem cykl na tym, ale jak juz pisalem to dla mnie droga kreta i tyle)

moze ktos Ci odpisze kto bral kilka z wymienionych i bedzie potrafil porownac ich dzialanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6178
Dobrze kosi w takim sensie że efekty były o wiele lepsze od zwykłego mono/jabłczanu i chyba każdy tutaj poprze moje zdanie.

Szkoda tylko że poza Remikiem i Tobą nikt tu ?chyba? nie zagląda i nie doczekam się większej ilości zdań nt. produktów potreningowych, a co dopiero dyskusji ;p no nic, poczekam do poniedziałku, jak nikt się nie wypowie kupię Detonatora najprawdopodobniej chociaż Crea Bomb Sciteca przemawia za mną ceną, a gdy go wygooglowałem to opinie są nawet bardzo dobre, Storm natomiast ma podzielone opinie, ciężki wybór :)

Poza tym, tak OT, czy to prawda że Detonator i Napalm to ulepszone wersje Storma i Shocka wykonane przez Universal właśnie dla FA ??

Zmieniony przez - pawelkas w dniu 2013-09-07 13:26:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybkie Pytanie o Przedtreningówke

Następny temat

Clenburexin a alkohol prosze o porade

WHEY premium