SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl masa....fzhut

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 63
witam powtórnie hehe :D biorę od 25 sierpnia biorę odżywki gainerki itp i nic byłem prywatnie u doktorka na badaniach i mi powiedział że mi nic nie pomoże już a jak zapytałem o ome to powiedział że to pomoże ale padne jak kawka hehe waga stoi w miejscu praktycznie .... Niby GENETYKA heh nie znacie jakiegoś sposobu innego :) dieteyk mnie wykasował już za 3 wizyty 210 zł :D i lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1780 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11351
rozpisze Ci za darmo dete, po ktorej przytyjesz 10kg w pol roku, tylko musisz obiecac ze nie bedziesz wybrzydzal i udawal, tylko 100% trzymana sie zalecen

smacznie nie bedzie ale skutecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32078
A czemu nie moze byc smacznie i skutecznie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1780 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11351
bo jak chcesz wp*****lac duzo i smacznie to zajmuje to duzo czasu(chyba ze masz hajs i ktos Ci gotuje) wiec nie realne...


zreszta kurFa, jak masz byc sportowcem to nie powinnno byc w Twoim slowniku slowa "Smacznie" ma byc skutecznie!


Zmieniony przez - 60thplace w dniu 2011-10-22 02:14:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32078
Ze niby smaczne posilki przygotowuje sie na tyle dlugo, ze lepiej jesc niesmaczne? I dlaczego smaczne nie moze rownac sie efektywne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1780 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11351
wiesz lepiej, to dzialaj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 63
no luz jeżeli możesz to dobierz mi dietę a nuż się uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1780 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11351
4 razy dziennie po 100g ryzu, 200g kurczaka, 50g oliwy z oliwek/oleju lnianego
zaczynasz z samego rana i kolejne posilki po 4 godzinach, przed snem 100-150g tunczyka/makreli/innej ryby

do tego codzienne pomidor, 1/3 sałaty oraz cytrusy np pomarancz, grejfrut, pare mandarynek, 3 cytryny

waż sie raz na tydzien z rana w ten sam dzien tygodnia, co tydzien napisz jak wyglada zmiana wagi, rob tez pomiar bebzona na wysokosci pepka z taka sama czestotliwoscia

jesli uwazasz ze dieta jest zbyt monotonna, niesmaczna itp, to zastanow sie nad tym, na czym naprawde Ci zalezy, moze wcale nie potrzebujesz przytyc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zależy jeszcze ile czasu jest na przyrządzenie, czy tylko wstawić kurę na ogień/piekarnik/grill, czy pobawić się w dania. Ja czasem jak mam wenę to zrobię na prawdę przesmaczny posiłek, a czasem na szybko sucha kura z ryżem. Poza tym może wymieniać kurczaka na różne mięsa/ryby, ryż na makaron, kasze, ziemniaki, oliwę na lniany, orzechy, ryby. Kombinacji jest mnóstwo, wcale nie musi być monotonne jeśli ktoś ma dryg w kuchni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1044
a jaką metę jadłeś ze szału nie robi ?? myślisz ze po antku wejdzie ci dwa razy więcej masy ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl na inekcji ! pomoc

Następny temat

PORADA CO DO STERYDÓW

WHEY premium