SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POWROT - CYKL MASA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2790
Witam, wracam po dluzszej przerwie. cwiczylem ponad 2 lata i mialem za soba 2 cykle na saa. obecnie mam okolo 8 miesiecy przerwy ale niebawem chce powrocic na silownie przez to ze malo jadlem i mialem bardzo duzo na glowie ,stres itd schudlem bardzo..
1 .WIEK: 20 lat
2 .WAGA: 78 kg obecdnie a gdy cwiczylem okolo 90 kg..
3 .WZROST:187 cm
4 .WYMIARY:
-Biceps: 37
-Klata:100
-Udo:-
-Talia:83
5 .STAZ NA SILOWNI: ponad 2 lata a teraz okolo 8 miesieczna przerwa
6 .CEL SUPLEMENTACJI:
7 . PRZEBYTE CYKLE: 15 strzalów prolo i 100tab mety a drugi cykl to 16 strzałów omki solo
8 .POZIOM BF% : sucha budowa
9 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): ciezko mi przytyc a łatwo schudnac
10 .WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata: 115
-Przysiad: 160
-Mc: 150
11 . Czy masz dietę?: obecnie nie mam ale jak cwiczylem to 3g bialka/kg 5/6 g wegli/kg okolo1,5 g tluszczu/kg

teraz wlasnie mam pytanie poniewaz niedlugo chce wrocic na silownie..chce pocwiczyc z miesiac /dwa na sucho i wrzucic jakis cykl typowo na mase, a chociaz wiekszosci tutaj moze sie to wydac ze to bez sensu to i tak prosze o odpowiedz bo i tak cos zarzuce:)
prosze o rozpisanie jakiegos cyklu masowego.z gory dzieki

Jedyne co Polska ma najlepsze w Europie to chuligani.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
polecam sam teston do 10 tygodni w niewielkiej dawce do 300/week
idealne do powrotu

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja z kolei polecam metana (nie zebym mial cos do testa)

osobiscie chcialem odrobic szybko nieco i wynik nie pamietam juz dokladnie ile ale kolo 5kg w nie cale 2 tyg setka tak wyszla po 30mg ed wygladalo to tak jakby miesnie sie odmulily i odzyly zeby nie bylo ze to tak darmo lecialo do tego ok 7k kcal ed z czego z 4k kcal z smieci i 0,5kg wola z ktorego kcal nie wliczalem

efekt utrzymywal sie do pierwszego chlania czyli ok 2-3tyg

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2010-12-14 01:56:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
jw.Test solo lub metka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokladnie mozesz wrzucic mete lub jakis testosteron , nie omka bo nie jest polecana na pierwszy cykl a sporo mlodych ja bierze w zaleznosci od twoich oczekiwan czy ma byc masa bardziej na miesniu czy bardziej podlany , a mysle ze dobrym cyklem by bylo standardowo prop z meta .Oczywiscie pamietaj o odbloku i miej nolve na gino w pogotowiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie robie to samo. Odbudowuje na teściu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2790
ja chcialem poleciec bardziej tak :
1-4 meta 3tab/e0d
1-10 test enan ( 250mg/e3d lub e5d)

co o tym sadzicie?

Jedyne co Polska ma najlepsze w Europie to chuligani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2790
?

Jedyne co Polska ma najlepsze w Europie to chuligani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po co ci oral , skoro na tesciu odrobisz. Na wlasciwej diecie mi wraca wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2552 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51919
Ja bym zrobił i tak 15 shotow OMNADRENU 250/e3d i z michą i listek Clomidu na odblok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
ale on niech będzie mądrzejszy i Ciebie nie słucha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

choroba podczas cyklu

Następny temat

gino progresterenowe a estrogenowe

WHEY premium