SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl enant 200mg + masteron słabe libido

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Ja w uda daje 0.5x16 wchodzi gładziutko nic nie boli nie ma żadnej guli. Ilość soku to narazie 1.2cm. Poślad daje 0.6x25 lub 0.6x30.

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 642
Aleks Wbijam w bark , oraz udo , tutaj w zasadzie nie ma prawie tłuszczu moze bf z 10% iniekcja jest taka strzykawką
https://dermafillers.pl/400-tm_thickbox_default/bd-strzykawka-insulinowa-1ml-z-igla-03x8mm30g-10szt.jpg,  czy wtedy taka igła to juz jest subq czy im ? , bo bede teraz na regeneracje cun przyjmował cerebrolysin i 5ml iniekcja co 2 dzien to troszkę mnie przeraża i nie wiem czy w bark taka ilość wejdzie .Co do prostaty byłem u urologa mimo brania 100-200mg masteronu prostata jak u małolata , tak sobie z nim pogadałem i czy to prawada ze dht chroni prostate ?( dlatego starsi panowie maja mało dht androgenów i za duzo e2 wtedy wiadomo jeśli przegniemy z masteronem to bedzie zle dla prostaty ., ale dlaczego dht w umiarkowany sposób dobrze działa na prostate ?, będe wdzięczny ci za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3789 Napisanych postów 18465 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205638
Marniw widzę opcję wbicia jednorazowo 5 ml w udo igłą o długości 13 mm.Takie ilości to głęboko domięśniowo czyli minimum: udo 25 mm poślad 30 mm.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 642
Aleks teraz mnie zmartwiłeś a dajmy an to ze igła 0,5w bark czy taka ilosc nie bedzie za duzo ? , a czy srodek bedzie dziaałał no podany podskórnie jak np hcg ?, bo ten srodek jest na bazie wody nie oleju bo to peptyd , aleks polecałeś mi do gęstej krwi na rozpędzenie Nattokinae 300mg jak mam to brać x1 dziennie czy może 600mg bo hematokryt mam 52 będę wdzięczny ci za odpowiedz co do w/w postu dotyczące prostaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3789 Napisanych postów 18465 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205638
Podskornie 5 ml to jest za duzo, pozostaje Ci albo wykonywać iniekcje domięśniowe pośladek idealnie się nadaje lub dzielić na 1-1,5 ml podskórnie.
Co do prostaty to w moim przypadku podczas kuracji masteronem PSA jest caly czas na tym samym poziomie 1-1,17 od 5 lat.
Co prawda najlepszym badaniem prostaty jest per rectum ale nie mam psychy aby się jemu poddać poza tym nie odczuwam żadnych dolegliwości (częstotliwość oddawania moczu czy jego siła strumienia)

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 642
Ale jeśli jest to lek domięśniowy a damy go podskórnie to czy będzie miał takie same działanie ??, co do nattokinase to jak mam brać by hematokryt mi się zmniejszył ?, facet z sfd poradził mi dodac jeszcze Naringina by bardziej zmniejszyć hematokryt , co ty o tym sadzisz oraz co ty aleks robisz z twoim hematokrytem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3789 Napisanych postów 18465 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205638
Jesli chodzi o leki domiesniowe to powinno sie je tak wstrzykiwac.
Nattokinase daj 2 x dzienie po 300 mg.
Osobiscie hematoktyt u mnie jest pare dziesiatych powyzej gornych widelek- nie daje nic na zbicie jedynie staram sie rozrzedzac krew poprzez suplementacje salicortexem 1/2 tbl co 1-2 dni.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 642
Panowie mam mały problem i dylematy od kilku lat zmagam, się z problemami neurologicznymi po wypadku ,a le z roku na rok jest coraz gorzej bo uszkodzony rdzeń oraz cun daje o sobie znać - wzmocnione napięcie miesni , bol etc , fizjoterapeuci nie każą mi już ćwiczyć na siłowni bo powoduje to potem bol od szyji do nog , są podejrzenia polineuropatii , bo czuje gorąco w plecy i taki przenikający ból, Stosuje witaminy i zioła z racji tego ze jestem na takim turbo trt doktorek stwierdził ze w tym wieku ok ale robić to z głowa i zachować płodność bo dziecka jeszcze nie mam ale coś za jakiś czas sie uda .Przepisali pregabaline + nlpz a jeśli jest bartdzo duzy ból to oksykodon lub mam brac Buprenorfine .Dodatkowo by wzmocnić regeneracje mam brac 2 x 5ml Cerebrolysin czy ktoś miał z nim do czynienia faktycznie może pomoc w regeneracji cun neuronów itd ale w bark jak daje 3ml igła 5 to i tak taka ilosc oleju strasznie boli co w takiej sytuacji zrobić czy oprócz pośladków można np w udo ale nie w boczne aktony tylko w czterogłowy bo nigdy nie robiłem w to miejsce ?



Zmieniony przez - boylife w dniu 2020-10-14 15:09:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 642
Co do pregnylu to teraz mam recke czy warto zrobić zapasy np 15-20 szt jak później bede starał sie o dziecko itd czy lepiej zostac przy ug bo akurat mam za 25zł za op przy ostatnim pct dobrze jajka ruszyły .
Co do ćwiczeń to zakupiłem juz gumy oporowe - czy na nich tez da się budować masę mięśniową ??.Mam nadzieje ze ktoś sensownie odpowie na moje pytania - osoby które maja hejtowac lub drwić i nic nie wnieść do tego tematu niech się nie wypowiadają jeśli czegoś podobnego ich nie spotkało .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3789 Napisanych postów 18465 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205638
Iniekcje w udo jak najbardziej
Co do lekow ktore powyzej wypislaes - nie znam sie na nich w ogole.
Pregnyl, zawsze lepiej apteczny niz under ktory raz moze dzialac raz nie.
Gumy oporowe - nie ma szans na budowanie masy miesniowej ale zawsze to jakis trening

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uwaga oszust podmienia soki !

Następny temat

Hcg w jednym dniu z testem

WHEY premium