SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl boldenon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 128 dni Na forum 224 dni Przeczytanych tematów 456
Witam mam pytanie co sądzicie o półrocznym cyklu na boldenonie 400 mg tygodniowo plus pierwsze dwa tygodnie po 600 jeśli chodzi o moją osobę to już weteran siłowni sterydy też były niedużych może dawkach wiek 40 lat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94801 Napisanych postów 364806 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670143
Ankieta działu
Boldenon solo ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 668 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26580
W wieku 40 lat podstawa to testosteron, później myśl o innych ewentualnie dodatkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 128 dni Na forum 224 dni Przeczytanych tematów 456
To co twierdzicie że w wieku 40 lat biorąc w takich dawkach boldenon nie kopnie mnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 668 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26580
Tak Cie kopnie że nie wstaniesz z łóżka, z zerowym libidem.
Kolego poczytaj trochę. Testosteron to podstawa wszystkiego. Dopiero na testosteronie możesz włączyć boldka lub inne smakołyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94801 Napisanych postów 364806 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670143
Ubijesz estro I zaczną się problemy
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 128 dni Na forum 224 dni Przeczytanych tematów 456
Wiem że na testosteronie świetnie o tym wiem bo brałem go już trochę w życiu ale nie chcę już go brać bo zalewa strasznie mnie a i libido skacze wiem o tym ale są inne środki na polepszenie testosteronu naturalnie co najwyżej to mogę sobie zapodawać testosteron w ilości 250 mg raz w tygodniu i tyle wystarczy mi wolę zbudować dobrą masę mięśniową suchą a i jeszcze mam pytanie często wam półkach dziesięciomililitrowych zdarza się różnych firm że zamiast 10 ml jest tak naprawdę 8 ml czy to normalne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 128 dni Na forum 224 dni Przeczytanych tematów 456
Lodzianin widzę konkretniej tutaj odpisuje i widzę że zna się w temacie wolę jego rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 668 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26580
Jak Cię testosteron zalewa to musaięłś mieć estro, prolkę zbyt wysoko. Moim zdaniem test to podstawa bez niego nie ugrasz za wiele na solo środkach tym bardziej pochodnych DHT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 128 dni Na forum 224 dni Przeczytanych tematów 456
Waląc boldka pół roku po 500 mg co tydzień a od drugiego miesiąca włączyć testosteron blend w dawce 360 mg też co tydzień i taki cykl pół roku po zakończeniu HCG co drugi dzień 1000 przez 20 dni i clomid po HCG że dwie paczki co o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94801 Napisanych postów 364806 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670143
To że testosteron wyladuje po tym miesiącu na glebie jak jesteś podatny na eq to ubijesz estro do zera ,siad astawy libido samopoczucie ubijesz igf czyli czynnik wzrostu tak ja sądzę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w odbloku

Następny temat

Pierwszy cykl,

WHEY premium