SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyber Laboratories - Winstrol , Anadrol

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
u mnie znow mowia ze jak antek nie jest bialy to nie bedzie kopal glupota anglikow nie zna granic korwa micz co to za aparat masz ze takie foty od***ane

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Na drugi dzień po sesji modelka zaprosiła fotografa na obiad. Przed obiadem fotograf zaprezentował zdjęcia, modelka ogląda i mówi:
- Musi pan mieć bardzo dobry aparat.
Fotograf nie zareagował. Po obiedzie kobieta pyta czy smakowało, fotograf odpowiada:
- tak bardzo, musi pani mieć bardzo dobre garnki.



u mnie antki jak zielone to 50mg jak niebieskie to 25 albo i slabsze... takie to trendy panuja

Antka osobiscie bralem, 100-150mg i bylo mega az do grypki lol
zastanawiam sie wlasnie czy jak wyzdrowieje do konca, to bede mogl powtorzyc zeby orobic straty

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
Osobiście bym antka wypróbował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
[rzez jaki czas jechales tego antka ? starczy jechac 3 tygod i pozniej na mete czy nie warto??

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
3 tyg krotko troche

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
dzieki

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
Zmieniony przez - fortdodge w dniu 2011-08-19 21:45:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Ja juz w tym tygodniu bede mial antka *****a<zaciera rece>. Nie moge sie doczekac az wpadnie w moje lapki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 368
wyglad do kitu. Feniks juz ladniej wyglada

w tej cenie antka to mamy scantela czy balkana praktycznie 2 x tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Edit: czemu slowo Cyb.er jest ocenzurowane? Wtf?

Co Ty gadasz? Antek Balkana drozej wychodzi, zalezy jeszcze za ile masz to i to. Poza tym Balkanowi antek sie raczej nie udal i sporo narzekan na niego. Ja mam taniej 50x50mg Cyb.era niz 40x50mg Balkana.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tamox apteka ukraina

Następny temat

Węgierski metanabol ? OPINIE !

WHEY premium