SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cwiczenia wzroku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
no to widzisz ja znam osoby bez astygmatyzmu ktorym wzrok sie polepszyl dzieki szkłom
i nadal uwazamze wszelkiego rodzaju krople, nawet te bez recepty to okulista powinien zalecic. teraz zauwazylam jest moda na naduzywanie wszystkiego itp.

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1917
Dzieki za dużo odpowiedzi . Rzeczywiscie z tym nienoszeniem jest troche racji, ale przy mojej wadzie ciężko trochę.. Czasem jak siedze blisko to biore moje stare okulary do czytania mające mniej dioptrii przez to oczy zmuszam do wysiłku. Czasem tez wyglądam np. przez okno i patrze na rejestracje samochodow zeby wzrok troche pobudzic. te cwiczenia przetestuje i jakby ktos wiedzial jeszcze o jakichs ćwiczeniach (np. pana Litwonowa) to bylbym wdzieczny Za ciekawe odpowiedzi dziekuje i daje sogi

pozdrawiam-stachoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1917
zapomnialem ze mi sie abon skonczyl
a wiec narazie nici z sogow ale dziekuje za kazda odpowiedz

pozdrawiam-stachoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 684 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25245
A przy pieczeniu babcia mi zawsze radzi oklady ze "świetlika" To chyba jakies ziolo

Cel jest droga. Droga jest celem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Nie ma jak to rady poczciwej babci
One zawsze mają rację, i jakie sposoby na kaca znają tyryryryry

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Przychylam się do Capusa, okulary nie poprawiają tylko korygują, czysta wygoda.
Co do przydatnych preparatów to Klarin.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
oska5 nie masz racji. Ale zato capus i el nino maja racje.
Leczenie wad wzroku za pomoca szkiel moze co najwyzej pogorszyc wade(zreszta zregoly to wlasnie robi). Sam sie troche w to bawie,i zamiast niszczyc sobie wzrok szklami(ktore przez pol roku popsuly mi go o 0,5d i 1d) widze ogolnie troche lepiej ,a dosyc czesto nawet bardzo dobrze.Inna sprawa,ze nie jestem zbyt konsekwetny w tych cwiczeniu ,ale jakies efekty juz sa.
Co do lektury polecam ksiazke:
"Lepszy wzrok bez okularow metoda Batesa" opracowaną przez S. Litwinowa,a bazujacej na metodzie Dr. W. Batesa(odziwo on tez byl okulista ,a jego praca na temat naturalnych metod leczenie wzroku miala czysto naukowy charakter).Astygmatyzm tez daje sie tak korygowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
nie uogolniaj. przy astygmatyzmie jak nie bedziesz nosic caly czas okularow to ci sie wzrok bedzie pogarszal jeszcze szybciej

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
http://idg.allegro.pl/show_item.php?item=137631090#photo

stosował ktoś to?
efekty jakieś są?

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
pierwsze slysze o czyms takim, ale dla zainteresowanych tu jest sporo taniej http://www.studioastro.pl/show.php?poz=555&act=full i zastanawiam sie czy sobie nie kupic jak znajde fundusze, bo mnie denerwuje taka slepota, a sprobowac nie zaszkodzi

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rowerek po rekonstrukcji

Następny temat

ehhh te słodycze

WHEY premium