SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cwiczenia na biceps

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2328

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
bo jeśli masz czas na 3 ćwiczenia na bica dwa razy w tygodniu tzn że masz czas na wykonanie choćby najprymitywniejszego planu całościowego dwa razy w tygodniu to raz
a dwa ćwiczenie samego bicepsa mało da jeśli to tylko 1/3 ramienia.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 330
Pisałem wyraźnie że chce lekko poprawić biceps przez 6 tygodni wiec akurat dysproporcja chyba jednak mi nie grozi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 330
Ale niemam obciążenia mam gora 45 kg ławki tez niemam wiec ciekawe jaki plan jestem w stani wykonac chodzi mi jedynie o biceps na prawde waszym zdaniem niema sensu? Za jakies 2 meisiace bede miał dostep do profesjonalnej siłowni wiec kupowac jakis sprzet tez nie warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
tak,na prawdę nie ma sensu.

45 kg to już coś na początek. Przykłady planów masz w podwieszonych postach

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 330
I tak zrobie ten biceps ale dzieki za rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
dzięki Bogu że nie chciało mi się rozpisywac wiecej w tym temacie bo tylko bym niepotrzebnie czas stracił.
Temat zamykam bo i tak nic z tego nie bedzie

a Tobie autorze radze poczytać troche byś nie zniechęcił się do tego sportu przez głupie błędy które już na wstępie połeniasz

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening drążek+własny ciężar

Następny temat

Proszę o pomoc doświadczonych...

WHEY premium