SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Crocop zapowiada koniec kariery ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
"I think I have enough. I beat the guy for three rounds, he got more from me on the head than in his entire career, but judges destroy me like that. Unbelievable...
After the match I talked with representative of Pride Matushika Kawabatom, who said that Hunt was completely inferior, except for few punches in the second part of the first round... Did judges even watch my fight? Ask me, if I will continue? No, I won't. It has been enough, I have more than 30 years, I paid everything with my blood, it's enough... It's really enough. I really need to consecrate on my wife and kid more, I don't remember the last time I was home for New Year. I know you will put this on tommorow news, but that is it, it's enough!'' - Mirko said for Jutranji list.

Although this loss wont endanger Mirko career in PRIDE, our fighter is on turning point of his career.

Oto słowa Mirka. Ale co do walki z Huntem to decyzja była sprawiedliwa.

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7212
Nie wydaje mi się, by Nastek był łatwym przeciwnikiem dla CroCopa. Powiedziałbym nawet, że bardzo niewygodnym. Owszem, Paweł ma problemy z kondycją, ale i Mirko nią teraz nie grzeszy. Poza tym, póki co, walczy bardzo jednostronnie i do przewidzenia (acz jednak w tym co robi jest bardzo dobry).
Nie skreślałbym Nastka tak od razu (choć Paweł chyba jednak nie chciałby się spotkać z Chorwatem - takie odniosłem wrażenie po wysłuchniu wywiadu, za który przy okazji dziękuję).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4697
cos czulem, ze crocop sie zalamie. jesli to prawda to jestem ciekaw czy crocop ma jeszcze jakies walki na kontrakcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8207


czytalem na sherdogu ale mysle ze to emocje po walce...

BRING ON FEDOR
hit me as hard as you want to be hit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Oby to tylko nie była prawda!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4031
moim zdaniem CC powinien troche odpoczac... jednak jeszcze nie konczyc calkowicie kariery
jak dla mnie moglby jeszcze sprobowac w GP 2006... jesli by nie wyszlo to nara :P

grappling jest moim berlem, parter moja korona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27669
Mimo że za Cro Copem nie przepadam to jednak sądzę że zaprzestanie przez niego startów było by wielką stratą dla MMA. Uważam że facet obecnie się maksymalnie wypalił i potrzebuje dłuższej przerwy być się odbudować (zwłaszcza psychicznie) po swoich ostatnich niepowodzeniach.

Bas Rutten: ...Możesz sobie kupić mięśnie (sterydy), ale nie możesz kupić COJONES...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3048
Jeżeli Mirko odejdzie to będzie to wielka strata dla MMA. Mam nadziej że jakiś psycholog czy psychiatra pozbiera go i Mirosław jeszcze troche powalczy. Wydaje mi się że po walce z Fedorem kiedy tak bardzo liczył na zdobycie pasa i go nie dostał, widząc jaka jest wielka różnica między nim a rosjaninem poprostu stracił motywacje. Skoro nie może być mistrzem to sobie odpuszcza. To takie moje gdybanie ale może jest w tym grosz prawdy.

I just don't want to die without a few scars.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2613 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11456
Nie lubię go no ale musze przyznać ze Jeżeli Mirko odejdzie to będzie to wielka strata dla MMA. Musi trochę odpocząć, nabrać siły może jakies wakacje ?

Profil Wanda http://www.sfd.pl/temat283518
Kompendium wiedzy o Pride FC
http://www.sfd.pl/temat283144
Yamaha TZR forum: www.yamaha-tzr.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 219
duze gratulacje dla Hunta....moze to początek wielkiej kariery w Pride...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8095
kurde Oby to nie byłą prawda.

Musi odpocząc i wzsystko przemysleć. Mam wielką nadzieje ze po przerwie wruci w spaniałym stylu :)

"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
W tej sytuacji moze byc tak, ze skosy dadza CC kogos dla podbuowania mu ego, kogos "latwego",na pozarcie....Nastka

Grappling

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nastula wrócił do Polski

Następny temat

Nastek i nawyki z judo? nie chcesz znac wyniku walki nie wchodź

WHEY premium