SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CreaFUSION - dawkowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43
No cóz zdecydowałem się na mój pierwszy staczek Kreatynowy no i dawkowanie nieco mnie przeraziło bowiem zalecane jest 8 tabletek, 2 razy dziennie (20g) bez róznicy czy to DT czy DN . Czy jeśli zmiejszył bym dawke do 16 tabletek (20g) w DT i 8 (10g) W DN efekt nie był by zły ?Czy musze juz przerzyć te 20 gram karzdego ?

Apropo Cel Masa czwicze od 2 lat Dieta jest traning jest Kreatynke łącze z Chela MZB + Gain Bolic Cykl zaczynam od jutra.Prosze o dobrą rade od bardziej doświadczonych Pozdro

Zmieniony przez - Mateuszz10 w dniu 2010-10-24 15:41:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
a wiesz jak nalezy stosowac kreatyne? DT 10g, DNT 5-10g. to teraz wez kolorowe pudeleczko i sprawdz w skladzie ile jest kreatyny i bierz takie dawki aby ilosc kredki w stacku pokrywala sie z zaleceniami.

tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43
Zawartość 1 porcji - 8 kapsułek CreaFusion:
Jabłczan kreatyny (Tricreatine malate) - 3,0g
Glikocjamina (Glycocyamine) - 1,0g
Betaina (Betaine anhydrous) - 2,0g
Alfa ketoglutaran argininy (AAKG) - 1,0g
Tauryna - 1,0g
Glukuronolakton - 1,0g
N-acetyl -L- glutamina - 0,5g
Kwas alfa liponowy (ALA) - 50mg
Kwas R-alfa liponowy (R-ALA) - 25mg

w 8 tabletkach jest 3 gramy jabłczanu Wiec 10 gram jabłczanu będzie w około 26 tabletkach a 5 gram w 13 Wiec sugerujesz ze takie pojcje mam przyjmowac ? Jest to conajmniej bez sensu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43
Mógł by ktoś kto używał Creafusion napisać jak je dawkował z góry dzięki :)

Zmieniony przez - Mateuszz10 w dniu 2010-10-24 19:14:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
no pewnie,ze jest to bez sensu.podczas cyklu waznym jest zeby brac takie ilosci kredki. stacki sa drogie i cykle robione jedynie na nich wychodza drogo. dlatego zazwyczaj laczy sie je z forma pojedyncza. wiec albo takie dawkowanie ktore uwazasz(i ja rowniez) za bezsensowne, albo creafusion + mono.zdr

tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43
Wpadłem na fajne rozwiązanie w jednej porcji gain bolica jest 1,5 grama monoWiec 6 gram jabłczanu z creafusion + 3 gramy mono (2 porcje Gain Bolic) wychodzi niecałe 10 gram kreatyny Czy to dobry pomysł na cykl ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp Profi Whey Mass

Następny temat

MOJ 2 CYKL....

WHEY premium