SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CrCop powraca na RING

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18074



Jak informuje oficjalna strona Mirko, stanie on 15. marca na ringu. Nie jest jeszcze znany jego przeciwnik ale wszystko odbedzie sie na gali nowej organizacji "Dreams" w Saitanamie.

Źródło: http://www.mirko-crocop.com/?id=4&solo=87

Hmm nie wiem sam co powiedziec z jednej strony szkoda ze odchodzi jak na razie z najsilniejszej organizacji MMA, z drugiej strony powrot do Japoni, koniec z klatka i ogolnie powrot do zrodel !! Jestem ciekaw ktorego skosa daja mu na pozarcie

"You can buy muscle, but you can't buy cojones" B. Rutten

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobry news!
Ogólnie Japończycy mieszają w świecie MMA ostatnio, bardzo mądre posunięcie, oby im wyszło!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1155
No ze co bo juz sie pogubilem, to miras odchodzi z UFC? tak poprostu a co z kontraktami itd.? troche przypal przegrac 2 walki zawinac ogon i odejsc, ale pomimo tego ciesze sie ze odchodzi.

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
szkoda, cos mi sie wydaje że już długo nie powalczy

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
swoje już w życiu osiągnął.
najważniejsze aby odszedł z honorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18074
Czytalem cos ostatnio o tym ze Danuta dal mu kilka dni czasu co do dalszych rozwiazan kontraktowych, jak widac Miras mial go glebokoko... i poszedl tam gdzie go przyjma z otwartymi rekami. Pozatym Mirek mowil ze walka w klatce nie lezy mu w zaden sposob i mysle ze bedzie to dobre posuniecie. Mam tylko nadzieje ze swoich walk nie bedzie konczyl tak jak na gali sylwestrowej w Hustle :P

"You can buy muscle, but you can't buy cojones" B. Rutten

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2067
Nie jestem przekonany że crocop sam zrezygnował, ufc za dobrze płaci.

http://mmablog.pl/2008/02/13/szlag-na-ryj-mirko-filipovic-wraca-do-k-1fegdse-chyba/
na tej stronie podano że to Dana ,,przetargowal mirasa" prawdopodobnie nie jest mu już użyteczny miał być niepokonanym zawodnikiem z pride, a przegrał z podrzędnymi fajterami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3464
Hmm bardzo ciekawa sprawa z Mirasem szczerze powiedziawszy. W światku MMA krążyły słuchy że w momencie gdy Cro Cop podpisywał kontrakt z UFC to opiewał on na największą ilość zielonych w dotychczasowej historii tego sportu ale i przecież Filipovic w tamtym okresie był zdecydowanie na absolutnym topie (zaraz po OWGP z pasem mistrza Pride wszechwag ) więc nie ma się co temu zbytnio dziwić . Natomiast jak się potoczyła jego kariera w UFC wszyscy wiemy doskonale.... Prawdę mówiąc liczyłem bardzo na to że jeszcze znajdzie w sobie siły and motivation i pokaże na co go stać w oktagonie ( i nadal w to wierzę ) ale z tego co widać na to się nie zanosi . Coż - czekam na oficjalne stanowisko UFC.swoja drogą powrót do Japoni nie jest wcale głupim pomysłem .Dzięki Big mma za newsa. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2067
Big mma Miras nie mógł sobie tak poprostu odejść z ufc, został poprostu przetargowany jak zużyta laleczka...miał zarabiać kasiorke a okazal się niewypałem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
odchodzi z UFC jako wielki przegrany

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2067
Ciekawe trzeba przyznać, został wykopany na zbity pysk, oczywiście nie ma jeszcze oficjalnej informacji ...przynajmniej czy crocop został wykupiony czy wypożyczony , wg mnie z rezgynowanie zupełnie z crocopa to chyba lekkie przegięcie, cóż ale biznes to biznes, takie odejście może mu dobrze zrobić .

Na nowo może poczuć głód walki, chęć wykazania sie, sam niewiem wg mnie crocop jak sam kiedyś wspomniał twierdził że tytuł zdobędzie po 3-4 walkach(powalce z Sanchezem) może sądził że przyjdzie mu to zbyt łatwo po OWGP uwierzył za bardzo w siebie...szkoda miałem nadzieje ,że namiesza jeszcze w ufc pomimo 2 porażek.

O ile z Gabryskiem przegrał zasłużenie to z checkiem walka nie była z byt równa, złamane żebro i przynajmniej jedno aczkolwiek mocne kolanko w cojones (mirasa aż poderwało do góry po tym kolanku), niektórzy twierdzą, że było ich wiecej...cóż możliwe ciężko było to zauważyć czy kongo trafiał czy nie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

K1 EUROPE MAX 2008 GP.

Następny temat

Schembri wraca do MMA!

WHEY premium