SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Constar, co dalej?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3950
A z kolei tzw. "mięso na grill", które można kupić w hipermarkecie (takie już podzielone na porcje i suto obsypane pikantnymi przyprawami) to zwykle nic innego, jak ex-filety z drobiu czy czegoś innego, które nieco się już uleżały i zaczęły zabawnie pachnieć. Przyprawa na grill zabija taką woń.
O moczeniu kiełbas w wiadrze z wodą, żeby "wagi naciągnęły", nie ma nawet co opowiadać. Niedawno w sklepie przyuważyłem takie wiaderko, ale pani za ladą zaraz się zorientowała i dyskretnie wepchnęła je nogą pod ladę.

Dlatego m.in. nie jem wędlin - na uczciwym, surowym mięsku trudniej jest zrobić przewał. Ale jeżeli już jem, to nie czuję jakiegoś obrzydzenia. Człowiek w sytuacji ekstremalnej może zjeść takie rzeczy, od których kozioł dostałby skrętu kiszek.

'Mój środek się cofa, prawe skrzydło w odwrocie, sytuacja
jest doskonała. Będę atakował.' - Marszałek Francji Ferdynand Foch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe co do miesa na grilla to tez sie swoje nasluchalem moja siostra za licealnych lat pracowala w tesco i min. zajmowala sie pakowaniem zepsutego miesa w te paczki na griila (po wczezniejszym przyprawieniu itp. )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
niuton popowiadaj cos jeszcze, chetnie sie dowiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lubisz takie historie? z tego co znajomi opowiadali z ich pracy...
sikanie do na worki (chyba z chmielem) w jednum browarze w krakowie, fabryka morzonek-wymioty w farszu do pierogow, mc donald-smarki w sosach. w skrocie standard wszedzie cholota robi takie rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
Te pierozki musze sprobowac

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zawsze smiac mi sie chce jak patrze a baba przede mna w kolejce ma w koszyku ruskie tej firmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3950
niuton, jeżeli masz jakieś ciekawe historie w temacie, to dawaj. Ja też sobie bardzo chętnie poczytam. W końcu topic o tym właśnie traktuje.

'Mój środek się cofa, prawe skrzydło w odwrocie, sytuacja
jest doskonała. Będę atakował.' - Marszałek Francji Ferdynand Foch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiecej mi nie przychodzi do glowy ale ta z zygami mnie najbardziej zmiazdzyla, az ciary po mnie przeszly jak sobie pomyslalem ze mozna cos takiego zjesc to sie nazywa mega nieświadomka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
ale koles specjalnie sie zrzygal?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 281 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5957
a w Krakowie Sanepid znalazl sperme w kebabie

Nie chce takze cowiczyc na jakoas rzezba konkretnie, tylko duza dosc masa duzy biceps i kalata niczego sobie.
Ale wszytsko w masie miesniowej.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie dot. ckd

Następny temat

Słowo rodzica

WHEY premium