SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cofnięcie niedomykalności ??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Witam,

w czasie badan, które przechodziłem podczas komisji wojskowej, natrafiono u mnie na dolegliwość ;) typu:

"Opis :
Osiedzie: bz
Kurczliwość: symetryczna , dobra
EF 65%
Wnioski: Niedomykalność mitralna I . Niedomykalonośc trójdzielna ślad.
Wymiary jam serca i grubość mieśnia lewej komory w gran. normy. Bez zaburzeń kurczliwości i f. rozkurczowej. EF 65% "


Za, którą otrzymałem kat. D, obecnie myślę o możliwości zmiany kat z D, na A, lecz jak wiadomo, jeżeli mój stan zdrowia jest chociażby taki sam jak 3 lata temu, jestem zdyskfalifikowany... dlatego też tu pojawia się moje pytanie, czy jest możliwość cofnięcia się wyżej wymienionych wad ??

Dziękuję, pozdrawiam.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Ogólnie to nie prowadze za zdrowego trybu życia, mało snu, duzo stresów etc. no ale... kiedyś obiło mi się o uszy, że jest to wada, która może ustąpić po pewnym czasie, chciałem głównie znaleźć zaprzeczenie/potwierdzenie zasłyszanych informacji.

Jutro wybiorę się do prywatnego kardiologa.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
to się nazywa ironia losu. Jedni kombinują jak koń pod górkę, żeby dostać kategorię D, a tu chłopak chciałby ale nie może Możesz jeszcze zostać lekarzem i zastrajkować, to może Cię Dorn pośle w kamasze
A tak serio, to życzę Ci powodzenia

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
kopt ja na studia musialem miec kat.A a jestem na UM

Zmieniony przez - f***master w dniu 2007-06-18 14:10:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
pewnie dlatego taki wymóg, żeby można było was potem legalnie brać w te kamasze

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
kto chce to podpisuje kto nie to nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Najprościej będzie jak wykonasz badania na własny koszt i porównasz wynik z tym z komisji - to Ci oszczędzi złudzeń i nadziei.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Doskonale sobie z tego zdaje sprawe, jutro będę próbował zrobic, bądź wyznaczyć termin kompleksowych badań kardiologicznych. Pytam się tylko przed faktem, czy w ogóle w medycynie są znane takie przypadki bądź jest to wyszczególnione w jakimś kontekscie.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
W medycynie cuda się zdarzają. Nie chciałbym prorokować - badania ponad wszelką wątpliwość pokażą faktyczny stan.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nie bierz sobie moze moich slow do serca ale patofizjologie bede mial dopiero za rok, ale z tego co wiem z fizjologii samej to tyle ze niedomykalnosc ogolnie sie POWIĘKSZA i potrzebna ingerencja chirurga. - nie znam sie aby ci powiedziec czy masz sie czego bac czy nie, poczekjamy moze na boofiego albo kogos ale ja bym j.w zrobil badanie czy sie nie zwiekszyla.. o zmniejszeniu nie slyszalem - raczej dla mnie malo prawdopobodne aby moglo ta byc

kazdy z platkow zastawki sklada sie 3 warswt - srodkowa z tk łącznej i 2 blaszek wsierdzia..

niedomykalnosc zastawki aorty przykladowo moze wytwarzac sie z powodu kurzcenia zastawki czy rozciągniecia jej ujścia <ale pewnie tez masa innych przyczyn> jak sie rozciągnie ujscie to sie raczej nie zmieni tego.. zalezy pewnie od powodu z jakeigo ci sie to stalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
kardiolog a nei gdybania ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
budowe opisalem nie zeby sie pochwalic ale gdybajac z histologii wiemy ze tk łączna to fibroblasy i fibrocyty a sa substancje np 'czynnik wzrsotu fibroblastow' pobudza podzialy komorek i ich aktywnosc metabooliczną.. ale to czysta teoria niestety - ale jesli by sie sprawdzila znowu by byla jednak szansa ..


no wiec boofi racja ale ogolnie dobrze kminie czy nie ? pochwal mnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

30 minut na SPF6 czy 2godz na spf20?

Następny temat

Tabletki na alergie (katar sienny)

WHEY premium