SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozjasnianie wlosow woda uteniona, cofniecie zmian na skorze.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 507 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16771
Kiedys glupi chcialem sobie rozjasnic troche wlosy na plecach woda utleniona i rozjasnilem ale skore mozna przywrocic teraz jakos kolor skory? bo teraz smiesznie to troche wyglada taka blada plama

Zmieniony przez - Lukasz7777 w dniu 2009-03-08 15:29:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 507 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16771
Od kiedy stosowalem ta wode uteniona ale ze wlosow niewybielilo to gole je teraz, i w tym miejscu skora jest jasineejsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
normalna woda utleniona zrobiła ci plamy?
pierwsze słyszę....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 507 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 360 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4544
ja mam problem bo biore epiduoi smaruje niektore czesci brody,mam lekki zarost i farbuje mi niektóre wloski na ...rudo... nie jest to widoczne,alejak sie przyjrze do lusterka blisko to widać.co zrobić?

Wszystko rób na 100%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
Lukasz7777 mało konkretna odpowiedź jak dla mnie !

ćwikła nic nie zrobisz. ew golić się codziennie bądź odstawić maść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 507 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16771
Kiedys glupi z tylu na szyji zgolilem wlosy i kiedy zaczely odrastac ciemne chcialem je wybielic woda utleniona (podobno wybiela) ale dalem sobie spokoj, i teraz jak gole je to w tym miejscu skora jest bladsza niz na reszcie plecow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Sprawa troche dziwna, bo 1,5%, czy nawet 3% woda utleniona raczej nie powinna odbarwiać skóry.
sprawa wygląda inaczej, jeżeli była to woda utleniona fryzjerska z jakiejś farby, czy rozjasniacza np. 6%, 9%, czy nie daj Boże 12 i wiecej, co może prowadzić nawet do podraznień.

A co zrobić, to jedyna wyjśce jak nammnie to potrakotawac słabym samooplaczem, kremem brązującym, albo poprostu opalić, jeżeli nie jest to miejsce podraznione, czerwone czy coś w tym stylu.

A te jeśniejsze plamy to ja też mam, poprostu głowa pod włosami niezaleznie czy na słońcu, czy na solarium słabiej się opala i poprostu masz tam słabiej opalone chyba??

Zmieniony przez - keval w dniu 2009-03-09 16:47:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
zwykla woda utleniona 3% faktycznie moze 'rozjasniac' wloski, robia sie takie zoltawe. ale przy dluzszym stosowaniu...
ile ty tego lales na te szyje?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 507 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16771
Nalewalem na wacik i przecieralem to miejsce przez ok tydzien czasu, byla to zwykla woda utlenione 3% o ile sie niemyle.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
wg mnie mało prawdopodobne żeby aż taki skutek tego był
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 507 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16771
Ale taka jest prawda bo z czego bym tam mial?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciągłe chorowanie

Następny temat

Aknemycin podczas brania Unidoxu

WHEY premium