SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co wzamian symexu?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 751

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 551
Witam serdecznie
3 tygodnie temu wszedłem na pierwszy cykl
teść enan 250 mg e3d. Po dwóch tygodniach kiedy zauważyłem retencję wody, spadek motywacji i wysokie ciśnienie zrobiłem badania i okazało się że estro jest 3 razy ponad normę. Przez 3 dni brałem 0.5 tabsa symexu, następnie przez 3 dni ćwiartkę. Dziś powtórzyłem badania i okazało się że estro jest nadal 3 razy ponad normę (118 przy granicy 40).
Ps. Prolaktyna w normie
1. Na co mogę zamienić Symex aby skutecznie zbić estro?
2. A może zmniejszyć częstotliwość bicia teścia do e4d skoro już po pierwszych strzałach mialem estry 3 razy ponad normę i wysokie ciśnienie?

(Badania przed cyklem w normie. Leciutko powiększone estro tj. 50 przy granicy 40)
Z góry dzięki za odp. Pozdrawiam sportowców!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak,tylko skoro raz na 6 dni wystarczy 1/4 letro to musi kosić super mocno że odbicie jest dopiero po 6 dniach ja bym wybrał tą opcję exe żeby było mniej wahań.
Oczywiście jest też kwestia wygody jak można brać raz na 6 dni to o wiele większy komfort niż pamiętać o tym codziennie


Zmieniony przez - Ćwiczę Bo Lubię w dniu 2022-07-17 09:50:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
A co za symex jesz? Masz z apteki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 551
Panax pharma 25 mg. Nie z apteki. Kiedy aplikuje tabsa po paru godzinach wypierdziela mi ciśnienie, robię się cały czerwony ale estrów nie zbija...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
To znaczy że prawdopodobnie nie ma tam exemestanu w środku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
Dokładnie j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 551
Na opakowaniu jest, ale czy w rzeczywistości w składzie tego nie jestem w stanie zweryfikować. Z tego co wiem są też osoby na które symex nie działa. Stąd mój pomysl o zmianie środku na inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
patrikowwr
Na opakowaniu jest,


To under. Można wpisać na opakowaniu co się chce. To nie jest legalny lek.

Słabo działa na niektórych ale działa zawsze. U Ciebie wcale, a nie zjadłeś małych ilości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 551
Jaka rada? Nie zmieniać np. na armidex tylko ogarnąć apteczny Symex?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Apteczny eksemestan byłby pewny w działaniu. Jak masz możliwość to zawsze powinno być to na 1szym miejscu. Jak nie załatwisz, szukaj z innej firmy. Popytaj w temacie Polskie Realia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
Jeżeli jest możliwość ogarnięcia aptecznego , to nawet nie ma ci się zastanawiać . Under to zawsze jakieś ryzyko . Może być inne stężenie i potem problemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 551
Nie wiem na kiedy będę w stanie ogarnąć apteczny. Jeśli się okaże że muszę czekać, a wcześniej będzie możliwość załatwienia z innego undera skorzystam z tej 2giej opcji aby zapobiec ewentualnym skutkom ubocznym. Na przyszłość będę pamiętał aby ogarniać apteczny. Dzięki za szybka odp. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po 10 latach od SSA

Następny temat

Pierwszy cykl, być może stały.

WHEY premium